Miniatürk Nerede, Nasıl Gidilir?

Dünyada nadir olarak rastlanan Miniatürk park, Türkiye’de İstanbul kentinin Haliç kıyısında yer alır ve her yıl çok sayıda ziyaretçisi ile oldukça kalabalıktır.

Miniatürk Nerededir?

İstanbul’da yer alan Miniatürk, Türkiye’de ki tarihi eserlerin küçültülüp sergilenmesiyle oluşan bir parktır. 2003 yılında faaliyete başlayan park 122 eserin orjinalerinden 1/25 oranında küçültülüp sergilenmesinden oluşmaktadır.

Sütlüce Mahallesi, İmrahor Caddesinde yer alan parkın açılış saatleri ise Her gün 09:00-19:00 arasıdır. Tam:7,5 tl. indirimli: 3tl. yabancı uyruklu ziyaretçiler: 15 tl. fiyat vardır.

Miniatürk Nasıl Gidilir?

47, 47Ç, 47E, 47N Belediye Otobüsü, 54 HŞ (Hasköy/Şişli) Belediye Otobüsü, 36 T (Cebeci- Taksim) Belediye Otobüsü ve 41 ST ( Seyrantepe – Topkapı) Belediye Otobüsü üle gelebilirsiniz.

Metrobüs ile gelmek isteyenler ise 41 ST Belediye Otobüsüne binip gelebilirler.

Fatih Cami Nerede, Nasıl Gidilir
Fatih Cami Nerede, Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın