Misi Köyü Bursa Nasıl Gidilir

Misi Köyü Nerede, Misi Köyü Bursa Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bursa Misi Köyü Nerede

Misi köyü nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Gümüştepe, Misi Cd., 16110 Nilüfer/Bursa olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Misi Köyü Bursa Nasıl Gidilir

Misi Köyü Bursa gidilir, Bursa misi köyü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Misi Köyüne Giden Otobüsler

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

D/4Vakıf Mahallesi – Siteler
18/BTerminal – Siteler
23Fidyekızık – Atatürk Caddesi
23/ASiteler – Atatürk Caddesi
24/DAtatürk Caddesi
28Siteler
28/ASiteler – Atatürk Caddesi / Ring
1/KKestel
2/GGürsu – Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi / Ring
S/2Siteler – Kent Meydanı / Ring
25Pınar Mahallesi
98Siteler
98/ETerminal
S/1Siteler – Kent Meydanı / Ring
38/DTerminal – Yıldırım / Ring
D/1-ASiteler / Erikli
D/2-AYiğitler Toki
D/2-Bİmkb Lisesi
D/9Şevket Yılmaz Dh (Gürsu Dh’Den Başlar)
D/10Hamamlıkızık – Atatürk Caddesi / Ring

Misi Köyü Bursa En Yakın Otobüs Durakları

Mimar Sinan Blv. 43 dk yürüme
Eğitim Cd. 13 dk yürüme
Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O6 dk yürüme
Prf.Tezok Cd.7 dk yürüme
Ankara Yolu Cd.10 dk yürüme
Doruk Tıp Merkezi34 dk yürüme

 

Misi Köyü Bursa Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın