Mozaik Çarşı AVM Nasıl Gidilir

Mozaik Çarşı AVM Nerede, Mozaik Çarşı AVM Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Mozaik Çarşı AVM Nerede

Mozaik Çarşı Ataşehir nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Ataşehir Atatürk, Mozaik Çarşı İş Mrk., 34758 Ataşehir/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Mozaik Çarşı AVM Nasıl Gidilir

Ataşehir Mozaik Çarşı nasıl gidilir, Mozaik Çarşı AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Mozaik Çarşı AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

13AB Altunizade
16M Harem Peron 3 / Kadıköy Yönü
19E Yenidoğan Peronlar
19EK Kadıköy
19M Kadıköy
13 Batı Ataşehir Peronlar / Peron Yönü
14ŞB Kadıköy
256 Yeditepe Üniversitesi Kampüsü

Mozaik Çarşı Ataşehir En Yakın Otobüs Durakları

Teb Ataşehir Anadolu Lisesi 2 dk yürüme
Ataşehir Siteler / Kadıköy Yönü 7 dk yürüme
Ataşehir Siteler 7 dk yürüme

Mozaik Çarşı AVM İletişim

Telefon: 0216 455 55 55

Mozaik Çarşı AVM Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın