Nakkaştepe Nasıl Gidilir

Nakkaştepe Nerede? Nakkaştepe Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Nakkaştepe Nerede? Nakkaştepe Nasıl gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İstanbul’da gezilecek yerler denilince akla ilk sıradan giren Nakkaştepe; Park alanları, piknik alanları ve kahvaltısı ile meşhurdur. 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün ilk çıkış basamağı bu semte dayanmaktadır. Semte en yakın diğer bölgeler ise Beylerbeyi ve Kuzguncuktur.

Nakkaştepe Nerede

Nakkaştepe nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesine bağlı bir semt olduğunu söyleyebiliriz. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nakkaştepe Nasıl Gidilir

Nakkaştepe nasıl gidilir, Nakkaştepe yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel aracınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da sorunsuz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya ulaşmak için kullanılan ulaşım aracı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Nakkaştepe Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

14M Yeni Camii / Sondurak Yönü
15F Şahinkaya Garajı
15U Tufan Mahallesi
AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME Avcılar
BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME Beylikdüzü
CEVIZLIBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME Cevizlibağ
ZINCIRLIKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME Söğütlüçeşme
129T Gümüşsuyu Peron
251 Mecidiyeköy Mezarlık
252 Kartal
256 Yeditepe Üniversitesi Kampüsü
522 Nişantepe / Nişantepe Yönü
122D Demokrasi Caddesi

 

Otobüs haricinde kullanabileceğiniz bir diğer ulaşım aracı Marmaraydır. Marmarayla Nakkaştepeye gitmek isterseniz Ataköy – Pendik hattına binebilirsiniz.

Nakkaştepe Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın