Nakkaştepe Nasıl Gidilir

Nakkaştepe Nerede? Nakkaştepe Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Nakkaştepe Nerede? Nakkaştepe Nasıl gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İstanbul’da gezilecek yerler denilince akla ilk sıradan giren Nakkaştepe; Park alanları, piknik alanları ve kahvaltısı ile meşhurdur. 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün ilk çıkış basamağı bu semte dayanmaktadır. Semte en yakın diğer bölgeler ise Beylerbeyi ve Kuzguncuktur.

Nakkaştepe Nerede

Nakkaştepe nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesine bağlı bir semt olduğunu söyleyebiliriz. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nakkaştepe Nasıl Gidilir

Nakkaştepe nasıl gidilir, Nakkaştepe yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel aracınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da sorunsuz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya ulaşmak için kullanılan ulaşım aracı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Nakkaştepe Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

14MYeni Camii / Sondurak Yönü
15FŞahinkaya Garajı
15UTufan Mahallesi
AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞMEAvcılar
BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞMEBeylikdüzü
CEVIZLIBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞMECevizlibağ
ZINCIRLIKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞMESöğütlüçeşme
129TGümüşsuyu Peron
251Mecidiyeköy Mezarlık
252Kartal
256Yeditepe Üniversitesi Kampüsü
522Nişantepe / Nişantepe Yönü
122DDemokrasi Caddesi

 

Otobüs haricinde kullanabileceğiniz bir diğer ulaşım aracı Marmaraydır. Marmarayla Nakkaştepeye gitmek isterseniz Ataköy – Pendik hattına binebilirsiniz.

Nakkaştepe Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın