Neomarin Nasıl Gidilir

Neomarin Nerede, Neomarin Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Neomarin Nerede

Neomarin nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Kaynarca, Neomarin AVM No:6, 34890 Pendik/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Neomarin Nasıl Gidilir

Neomarin  nasıl gidilir, Neomarin yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Neomarin Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

500TCevizlibağ / Şirinevler Yönü
KM10Kartal
KM12Öğüt Sokak / Tuzla 130-133t Yönü
KM13Deniz Harp Okulu
KM14Cemil Meriç İlkokulu
130AUzunçayır Metrobüs / Kadıköy Yönü
130ECevizli Peronlar
130ŞKadıköy
130ŞTŞifa Sondurak
133AKartal
133KTAydınlı Toki Peronlar
133TDeniz Harp Okulu
133ŞKartal
16DKadıköy
E-9Sabiha Gökçen Havalimanı
KM11Pendik Köprüsü
MR60Sabiha Gökçen Havalimanı
132TTepeören Merkez / Akfırat Yönü
133AKAkfırat / Sondurak Yönü
200Kartal Peronları

Neomarin En Yakın Otobüs Durakları

Tersane Köprüsü-2 / Tuzla Yönü6 dk yürüme
Kaynarca Sondurak / Pendık Yönü7 dk yürüme
Tersane Köprüsü-1 / Tuzla Yönü9 dk yürüme
Pendik Tersane 19 dk yürüme
Alemdar / Kartal Yönü13 dk yürüme
Kuzey Yanyol / A.Yesevı Yönü19 dk yürüme

Neomarin Telefon Numarası

Telefon: 0216 670 12 00

Neomarin Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın