Netflix Party Nasıl Yapılır? (Doğru Yöntem)

Netflix Party nasıl yapılır? Sorusu yeni filmlerin ve dizilerin Netflix’e yüklenmesiyle birlikte tekrardan gündeme geldi. Sosyal mesafe günleri artık geride kalmış olsa da insanlara yüklemiş olduğu yeni alışkanlıklar devam ediyor. Pandemi günlerinde evde yalnızlıktan sıkılanlar için Netflix party özelliği birlikte film izleme şansını sizlere veriyor. Bir tür grup etkinliği olan Netflix party nasıl yapılır? İşte sizlere doğru cevabı…

Netflix Party bir tür Chrome uzantısıdır. Chrome uzantısı olarak bilgisayarınıza dahil edeceğiniz özellikle grup etkinlikleri düzenleyebilir ve tüm arkadaşlarınızla beraber filmler ve diziler izlemeye başlayabilirsiniz. İzlemek için bir film, program veya dizi seçin daha sonrasında her şeyi Netflix party uzantısına bırakın. Netflix birlikte izleme veya Netflix party yapma konularında en iyi cevap bu içerikte…

Netflix Party Nasıl Yapılır?

Netflix Party Nedir?

Netflix Party özelliği bir tür Chrome uzantısıdır. Bilgisayarınızın kullanmış olduğu Chrome tarayıcısına ekleyeceğiniz Netflix Party uzantısı diğer arkadaşlarınızla beraber film, dizi ve program izlemenize olanak sağlıyor.

İzlemek istediğiniz film, dizi veya programı seçtikten sonra Netflix Party üzerinden tüm hesaplar senkronize bir şekilde çalışacak ve herkese aynı anda seçilen içerik başlatılmış olacaktır. Bu sayede hem arkadaşlarınızla birlikte film ve dizi izleyebilirsiniz. Hem de ortak tepkilerinizi aynı anda gösterebilirsiniz, sohbetlerinizi aynı anda yürütebilirsiniz.

Netflix Party Nasıl Yapılır?

Netflix Party özelliğinden faydalanabilmek için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Uzantıyı bilgisayarınıza indirin ve kurun.
  • Netflix uygulamasını açın ve herhangi bir video oynatmaya başlayın.
  • Adres çubuğunun sağında yer alan Netflix Party uzantısı gri renkten kırmızı renge dönecektir. Üzerine tıklayın.
  • Açılan sekmeden ‘’Bir Netflix Partisi Oluşturun’’ butonuna basın ve ayarları yapın.
  • Partiyi Başlat seçeneğine tıklayın.
  • Bağlantı içeren pencereden URL’i kopyalayın ve katılmasını istediğiniz arkadaşlarınızla paylaşın.

Diğer arkadaşlarınızı davet etme bağlantısını kaybederseniz Netflix Party uzantısına yeniden tıklayın ve bağlantıyı kopyalayın. Bu sayede kopyaladığınız bağlantıyı yeniden paylaşabilirsiniz.

Netflix Party Telefondan Yapılır Mı?

Netflix Party, bilgisayarda kullanılabilirliğinin yanı sıra telefona yükleyebildiğiniz mobil uygulaması da mevcuttur.

Teleparty Üretli Mi?

Teleparty uygulaması Netflix ile senkronize olabilen gelişmiş bir uzantıdır. Diğer arkadaşlarınızla beraber senkronize bir şekilde film, dizi veya program izleyebileceğiniz Teleparty uzantısını kullanmak için ücret ödemenize gerek yoktur.

Netflix Party Sadece Bilgisayardan Mı Kullanılır?

Netflix Party özelliğinden faydalanabilmek için masaüstü bilgisayara ihtiyacınız vardır. Masaüstü bilgisayarınızın Chrome tarayıcısına indireceğiniz Teleparty uzantısı diğer tüm arkadaşlarınızla beraber aynı anda senkronize olan filmi, diziyi veya programı izlemenizi sağlar.

YouTube video

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın