Novi Sad’dan Saraybosna’ya Nasıl Gidilir?

Sırbistan’ın popüler kenti olan Novi Sad şehrinden Bosna Hersekin başkenti Saraybosna’ya Tren seferleri olmadığı için yalnızca Otobüslerle gidebilirsiniz.

Novi Sad Saraybosna Nasıl Gidilir?

Novi SadSaraybosna
Arası Kaç KmM19 Karayolu üzerinden 219 km ve M17 Karayolu üzerinden ise 368 km. Her iki yol kullanımında da yol süresi 5.5 saat sürmektedir.
Otobüs ÜcretiNovi Sad – Saraybosna otobüs bileti ücreti 20 Euro / 2470,00 Dinar civarındadır. (2018 itibariyle)
Otobüs kalkış saatleriKalkış Novi Sad

Sabah 08:30 (8 saat sürüyor, Bosna’ya varış 16:20)

Öğlen 12:15 (8 saat sürüyor, Bosna’ya varış 20:30)

Akşam 18:00 (7 saat sürüyor, Bosna’ya varış 01:10)

Online bilet alabileceğiniz sitelerhttps://busticket4.me ve https://getbybus.com

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın