ODTÜ Vişnelik Nerede, Nasıl Gidilir?

ODTÜ mezunları derneği vişnelik tesisleri olarak bilinen ODTÜ vişnelik tesisleri bugüne kadar binlerce ziyaretçisine açık hava konserlerinden yararlanma imkanı ve diğer türlü bir çok konu da yardımcı olmuştur. Oldukça popüler olan Vişnelik ODTÜ tesisleri nerede? Nasıl gidilir? Şeklinde merak ettiğiniz konular varsa bu içeriğimiz sayesinde hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

ODTÜ’nün sunmuş olduğu bir farklı güzellik olan vişnelik ODTÜ tesisleri her yıl binlerce ziyaretçisine birden fazla imkanı sağlayarak insanların eğlenmesini, zamanını zevkli bir şekilde geçirmesini sağlamaktadır. Yaklaşık olarak 5000 kişilik kapasitesi bulunan yerde bugüne kadar yüzlerce konserler verilmiştir.

ODTÜ Vişnelik Tesisleri

Ankara, Çankaya’da bulunan ODTÜ vişnelik tesislerine gidebilmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracı ve ulaşım yolu bulunmaktadır. Bu ulaşım araçlarıyla birlikte ulaşım yollarının her birisini sizler için aşağıda listeledik. İçeriğimizi okumaya devam ederek ulaşım araçları hakkında bilgi alabilirsiniz.

ODTÜ Vişnelik Çim Amfi

ODTÜ Vişnelik çim amfinin bilinen gerçek adresi İşçi Blokları, 1538. Cd. No:58, 06530 Çankaya/Ankara’dır. Bu adrese ulaşabilmek için kullanabileceğiniz ulaşım araçları ise otobüs gibi araçlardır. Eğer kendi aracınız bulunmuyorsa bu adrese ulaşabilmek için otobüsü tercih etmeniz oldukça sağlıklı görünmektedir.

ODTÜ vişnelik tesislerine gidebilmek için ODTÜ üniversitesine giden ulaşım araçlarına binmeniz gerekir. ODTÜ vişnelik tesisine giden otobüsler hangileri diyorsanız sizler için aşağıda listeledik.

ODTÜ Vişnelik Tesisine Giden Otobüsler

132Söğütözü Metro Ist.-100.Yıl
136Söğütözü Metro-100.Yıl-Çiğdem Mh
411-7(Öho) Aktepe-Yüzyıl
482-7(Öho)Uyanış-Yüzüncüyıl(Özpetek)
419Aktepe-Iskitler-Emniyet Sarayı-Aşti-Çukurambar-Yüzüncüyıl
134Söğütözü Metro Ist.-Ç.Ambar-Çiğdem Mh

 

Yukarıda yazılı olan otobüs numaralarından herhangi birisine bindiğiniz taktirde direk olarak Vişnelik ODTÜ tesislerine ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Bu otobüslerden herhangi birisine bindikten sonra inmeniz gereken otobüs durağı Kızılay, Güven Park durağıdır.

ODTÜ Vişnelik Tesisine En Yakın Otobüs Durakları

10817 – Kılıçaslan Lisesi9 dk yürüme
10816 – Merkez Çarşı10 dk yürüme
12971 – Kuruçay Sitesi16 dk yürüme

 

ODTÜ Vişnelik Nerede, Nasıl Gidilir?
ODTÜ Vişnelik Nerede, Nasıl Gidilir?

 

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın