Online Hediye Sitesi Ne Gibi Ayrıcalıklar Sunar?

Farkında mısınız, yakın tarihte mümkün olması görünmeyen, ne çok yenilik haşır neşiriz. Günlerce hatta haftalarca süren yolculuklar yapan insanlar, evde onları bekleyen ailelerine aldıkları hediyeyi vermek için bunca zaman ve yol kat etmeleri gerekiyordu. Neyse ki şimdi online hediye sitesi kolaylığına sahibiz. Gözünüzden sakındığınız kızınıza istediği bir hediyeyi almak için tek değil, binlerce seçeneğiniz var. Ayrıca işin doğrusu, oyuncak hatta kıyafet gibi genel ihtiyaçlara hitap eden bu tür hediyeliklere erişimin kolaylığı, bir nebze hediyenin heyecanlandıran tarafını zedeledi. Peki şimdi neye mi ihtiyacımız var? Yeni dönemin getiri ve götürülerine uygun, hediyeye heyecanını yeniden kazandıracak, bodo.com gibi sıra dışı bir Online Hediye Sitesi ayrıcalığına! bodo, öncelikle hediyenin tarzına farklı bir yön kazandırarak deneyimi, bizlere sevdiren hediye sürprizleri olarak tasarladı. İnsanların duymak, görmek, bulunmak, hissetmek, tatmak istediği kısacası hayatlarına yeni birer tecrübe olarak girebilecek pek çok etkileşimi, online platformunda hediyeler olarak birleştirdi. Burada üretilen, diğerlerinin kopyası olabilecek ürünler değil, ruhsal ve pek çok açıdan bizi yetiştiren fikirlerdir.

bodo – Online mağaza

bodo deneyim hediyeleri, ülkemizde hızla büyüyen ve değer kazanan çeşitli blok paylaşımları için de büyük bir katkı sağlıyor! Örneğin, arkadaşınız tarafından size armağan edilen, bodo ‘’İki Kişi için Temel Yelken Eğitimi’’ üzerinden varsayalım. Öncelikle kişinin merak alanlarına hitap eden deneyimler tercih edildiğinden, size de denizciliğe olan ilginiz sayesinde düşünülerek alınmış çok anlamlı bir deneyim hediyesi. Eğer sunum için hediye kutusu tercih ediliyorsa, bodo olabilecek en özenli şekilde hediye kutunuzu hazırlayıp alan kişinin belirlediği günde adresinize teslim ediyor. Kutudan çıkmasına alıştığınız herhangi bir nesne yerine, heyecanlandıran bir macera bileti çıktığında haliyle şaşkınlığınız büyüyor. Sonrasında başlamak istediğiniz gün için online bodo sitesinden randevu oluşturup marinaya gidiyorsunuz. Henüz buraya kadar, eğitim başlamadan bile insanların ilgisini çekip bilgi aktarımı yapabileceğiniz fırsatlar doğuyor. Yelkenli kullanımından, denizciliğin temellerine kadar bilgi alıp uygulayıp yelkenle denizde harika bir gün geçirme şansı elde ediyorsunuz. En güzeli, bu yaşadığınız tecrübe sayesinde kendi önünüze hedefler koyma yolunda net fikirlere sahip olabiliyorsunuz.

bodo – online deneyim sürprizleri

Alışılmışa güven, biz insanlar için içgüdüsel davranışlar kaçınılmazdır. Ancak bunu bazen kırmak, kendimizi ve dünyayı diğer açılardan tanımak gerekir. bodo deneyimleri de bize işte bunu sunar! ‘’İki Kişi için Boeing-737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’, ‘’Hamak Yoga Dersi’’, ‘’360 Manzaralı Akşam Yemeği’’, ‘’Asya Yakasında Anti Stres Masajı’’, ‘’İki Kişi için Çikolata Yapım Dersi’’, ‘’Korku Evi Oyunu’’, ‘’Macaron Yapım Dersi’’, ‘’Kendi Aracınız ile Sportif Sürüş Deneyimi’’. bodo, heyecan yaratır! 

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın