Onlyfans Hesabı Olan Ünlüler Türk (İnanılmaz İsimler)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde Onlyfans hesabı olan ünlüler Türk konusunda epey bir soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Onlyfans hesabı olanlar Türk başlığında doğru cevapları paylaşmış olacağız. Bununla birlikte Onlyfans hesabı olan ünlüler, Onlyfans hesabı olan erkekler konularında da farklı bilgiler vereceğiz.

Türkiye ve Dünya’da bir anda popülerleşen Onlyfans uygulaması inanılmaz bir kitleye ulaştı. Her geçen gün kullanıcı sayısını inanılmaz rakamlara ulaştıran Onlyfans’ta ki amaç fotoğraflar, videolar paylaşarak veya canlı yayınlar yaparak daha fazla abone sayısına ulaşabilmektir. Peki, bir anda bu kadar çok popülerleşen uygulama Onlyfans’ta hesabı olan ünlüler kimler? İşte sizlere tüm detayları…

Onlyfans Hesabı Olan Türkler

Onlyfans Hesabı Olan Türkler

Onlyfans uygulaması içerisinde yeni videolar, yeni fotoğraflar paylaşarak daha fazla aboneye ulaşıyorsunuz ve bu abone kitlenizle birlikte Onlyfans hesabınızdan kazandığınız gelirde doğru orantıda artmış oluyor. Bir çok fenomenin kullandığı Onlyfans uygulamasında karşınıza şaşıracağınız isimler ve fotoğraflar düşebilir. Videolarınızı satabildiğiniz gibi ses kayıtlarınızı da abonelerinize satabilirsiniz.

 • Carmen: Onlyfans uygulamasının Türkiye’deki en büyük şubesi desek daha doğru olur Carmen’e. Milyonlarca takipçisi bulunuyor ve inanılmaz paralar kazanıyor. Onlyfans hesabı olan Türk isimler denildiği zaman akla ilk olarak Carmen gelmektedir.
 • Zena: Carmen’den sonra diğer bir Onlyfans hesabı olan ünlü isim Zena’dır. Zena’ya aylık 10 $ gibi bir fiyata abone oluyorsunuz ve karşınıza inanılmaz fotoğraflar, videolar çıkıyor.
 • Decentgirl: Bu isim son zamanlarda Türkiye için Onlyfans’ta epey bir popüler hale geldi. Yeni yeni tanınan Decentgirl kendisine abone olanları şaşırtmaya devam ediyor.
 • Lovely_Jov: Ünlü olan diğer isimse Lovely_Jov kullanıcı adıyla abonelerine içerik üreten bu hesaptır.
 • Merve Sanay:Türk Ünlü Merve Sanay OnlyFans İçerikleri Üretmeye 2022 Aralık Ayında Başladı.

Onlyfans Hesabı Olan Ünlüler

Onlyfans’ta karşınıza bir anda inanılmaz isimler çıkabileceğini söylemiştik. Yabancı ve Türk bir çok üyenin bulunduğu Onlyfans platformu henüz Türkiye’de yeni yeni gelişmeye ve öğrenilmeye başlasa da inanılmaz bir şekilde yeni Türk hesaplar oluşturularak fotoğraflar paylaşılıyor. Onlyfans hesabı olan ünlüler konusunda sizlere önerimizi aşağıda paylaştık.

 • Larissa Don Santos
 • Tana Mongeau
 • Megan Barton
 • Katie Salmon
 • Bella Thorne
 • Amanda Cerny
 • Cardi B

Yukarıda paylaştığımız isimler Onlyfans’ın en popüler ve en fazla takipçiye sahip olan isimleridir.

YouTube video

Onlyfans Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Onlyfans’ta takip etmek istediğiniz bir kişinin tüm fotoğraflarını ve videolarını görmek istiyorsanız profil sahibinin belirlemiş olduğu abonelik ücretini ödemeniz gerekir. Eğer ödeme yaparsanız 1 ay boyunca sorunsuz bir şekilde tüm video ve fotoğrafları görebilirsiniz.

Onlyfans’ta birisine abone olmak istediğinizde genel ve ortalama olarak her profil sahibi 4.99 $ aylık ödeme istemektedir. Fakat bazı kullanıcılarda 49.99 $’a kadar abonelik ücreti de bulunabiliyor.

Onlyfans Hesap Görme Hilesi içeriğimize, Genel kategorimize ve Instagram Not Örnekleri içeriğimize göz atmayı unutmayınız.

4/5 - 12 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Onlyfans Hesabı Olan Ünlüler Türk (İnanılmaz İsimler)” üzerine bir yorum
Yorum yapın