Onlyfans Hesap Kapatma (Kolay Kapatma Yöntemi)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde Onlyfans hesap kapatma konusunda sorular almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Onlyfans hesap kapatma yöntemi hakkında bilgiler paylaşacağız. Aynı zamanda Onlyfans nedir, Onlyfans hesabı nasıl kapatılır, Onlyfans hesap silme yöntemi hakkında da farklı bilgileri aktaracağız.

Son zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesi olan Onlyfans hakkında her geçen gün yeni bir haber, yeni bir viral konu daha ortaya çıkıyor. Kimi insan merak edip uygulamayı yüklüyor ve sonrasında uygulama içerisinde oluşturduğu hesabı silmek istiyor. Onlyfans hesabını silebilmeniz için yöntemleri sizlere aşağıda paylaştık.

Onlyfans Nedir?

Her geçen gün popülerliğine popülerlik katarak ilerleyen Onlyfans’da bireysel kullanıcılar olduğu gibi aynı zamanda popüler, adını çok sık duyduğumuz ünlülerde yer almaktadır. Bir tür fotoğraf paylaşma uygulaması olan Onlyfans ilk olarak 2016 yılında ortaya çıkmıştır.

2016 yılında açılan uygulama sosyal platform niteliğindedir ve aylık üyelik satın alarak diğer insanların videolarını, fotoğraflarını, canlı yayınlarını izleme fırsatına sahip olabiliyorsunuz. Onlyfans ilk çıktığında amacı Youtuber’lara destek olabilmek, fitness eğitmenlerini destekleyebilmek veya modellerin fotoğraflarını ücretli bir şekilde paylaşabilmesiydi fakat günümüzde Onlyfans çok farklı sebeplerle kullanılmaktadır.

Onlyfans hesap nasıl kapatılır?

Onlyfans Hesap Kapatma

Uygulamayı indirdiniz, incelediniz ve kullanmaktan vaz mı geçiyorsunuz? O halde Onlyfans hesabınızı uygulamayı silerken kapatmayı unutmayınız. Geride iz bırakmamak için Onlyfans hesabınızı kapatarak gönlünüzü rahat tutabilirsiniz. Peki, Onlyfans hesabı nasıl kapatılır? İşte sizlere cevabı…

  • Onlyfans internet sitesine giriş yapın.
  • Siteye kayıt olduğunuz e – posta ve şifreyle Onlyfans hesabınıza giriş yapınız.
  • Ana ekranda yer alan ‘’More’’ butonuna tıklayınız.
  • Açılan sol menüden ‘’Settings’’ sekmesini bulunuz.
  • Settings sekmesine tıkladıktan sonra ‘’Account’’ bölümüne giriniz.
  • Account Management > Delete Account kısmından Onlyfans hesabınızı silebilirsiniz.

Hesabınızı silebilmeniz için telefonunuza doğrulama kodu gelecektir. Doğrulama kodunu sorunsuz bir şekilde girdikten sonra Onlyfans hesabınız tamamen silinmiş olacaktır.

YouTube video

Onlyfans Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Platform içerisindeki diğer insanların fotoğraflarını, videolarını veya canlı yayınlarını görebilmek için onlara abone olmanız gerekmektedir. Aylık abonelik satın alarak merak ettiğiniz tüm herkesin fotoğraflarını, videolarını ve canlı yayınlarını izleyebilirsiniz. Onlyfans üyelik ücretlerini sizlere aşağıda tablo halinde paylaştık.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

4/5 - (1 vote)
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın