OnlyFans Nasıl Para Kazanılır? (Doğru Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde OnlyFans nasıl para kazanılır? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte OnlyFans nasıl para kazanılır? Sorusuna doğru cevabı verdik. Aynı zamanda OnlyFans nedir, OnlyFans nasıl kullanılır, OnlyFans ne demek, OnlyFans hesap açmak ücretli mi? Başlıklarında da farklı bilgiler paylaştık.

OnlyFans günümüzün aşırı kullanılan ve birdenbire ülkemizde büyük bir popülariteye ulaşmış sosyal ağlarından bir tanesi olarak kabul edilir. Bir tür sosyal ağ olan fakat fotoğraflarınızı ve videolarınızı diğer sosyal medya uygulamalarına göre ücretli bir şekilde de takipçilerinize servis edebileceğiniz OnlyFans uygulamasında nasıl para kazanılır? İşte sizlere tüm doğru cevapları ve detayları!

OnlyFans Nasıl Para Kazanılır?

OnlyFans Nedir?

Aboneliğe dayalı bir sistemle sunulan OnlyFans, sosyal platformdur. Farklı ve ilginç tarzlarda içerik üreten kişilerin uygulamayı kullanmasıyla popülariteye ulaşan OnlyFans uygulamasında içerik üretenler için para kazanabilme özelliği vardır.

Daha çok yetişkinlere yönelik içeriklerin yer aldığı ve yetişkinlerin kullandığı uygulamalar arasında merkez olan OnlyFans için Ağustos 2021 tarihinde müstehcen içeriklerin her birisi yasaklandı. Fakat gelir sağlayan OnlyFans kullanıcıları bu yasağa tepki göstererek şirketin yasağı geri kaldırmasını istedi. Nitekim de öyle oldu.

OnlyFans Nasıl Kullanılır?

OnlyFans diğer sosyal medya uygulamaları gibi içerik paylaşabileceğiniz ve kendinizi influencer ilan edebileceğiniz gelişmiş bir sosyal medya uygulamasıdır. Hayran kitlenizle etkileşiminizi arttırdığınız taktirde para kazanma olasılığınız çok yukarı seviyeye çıkar ve yeni bir milyoner haline gelebilirsiniz. Şu anda 150 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan OnlyFans uygulamasına sitesi üzerinden hesap oluşturabilirsiniz.

Uygulama sitesine giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları takip edin:

 • Hesap oluşturun.
 • Abonelik ücretinizi belirleyin.
 • Hesabınızın tanıtımını yapın.
 • İçeriklerinizi planlayarak paylaşın.
 • Hayranlarınızı arttırın.

OnlyFans uygulamasını kullanmak işte bu kadar basit ve kolay.

OnlyFans Ne Kadar Kazanıyor?

OnlyFans diğer sosyal medya uygulamaları gibi Kullanıcılarına video ve içerik paylaşarak para kazanma imkanı veren bir uygulamadır. OnlyFans aylık abonelik ücretleri 4.99 dolarla ile 49.99 dolar arasında değişmektedir.

OnlyFans Hesap Açmak Ücretli Mi?

OnlyFans sosyal medya uygulamasını telefonunuza indirmek ve yeni bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir. Fakat OnlyFans uygulamasında bulunan herhangi bir hesabın paylaşmış olduğu abonelik sistemli içeriklerine ulaşmak için ücret ödemeniz gerekir. Aynı şekilde sizlerde bir hesap oluşturduktan sonra paylaşmış olduğunuz içeriklerin başkaları tarafından izlenebilmesi, görüntülenebilmesi için hayranlarınızdan ücret talep edebilirsiniz.

OnlyFans Nasıl Para Kazanılır?

OnlyFans uygulamasında para kazanabilmek, uygulama da hesap oluşturmak kadar kolaydır. Para kazanmak isteyen bir kişi OnlyFans uygulamasının kurallarına dikkat ettiği sürece milyarlarca lira para kazanabilir.

OnlyFans uygulamasında yüksek ücretler ile para kazanmak için uygulama içerisindeki profilinizi olabildiğince göze çarpıcı oluşturmalısınız. İçerikleriniz size ait olmalı ve bir başkası tarafından paylaşılan ücretsiz görüntülerden ibaret olmamalıdır.

OnlyFans uygulamasında para kazanmak için aşağıdaki adımları takip edin:

 • Profilinizi diğer profillerden ayırt edici bir şekilde oluşturun.
 • Profiliniz fotoğrafınız kendinize ait olsun.
 • Profilinizde yer alan içeriklerin her birisi size ait olmalıdır.
 • Profilinizde yer alan videolar için kısa fragmanlar oluşturun ve ücretsiz paylaşın.
 • İçeriklerinizi düzenli bir şekilde güncelleyin.
 • Diğer insanların videoları ve fotoğraflarından çok daha özel fotoğraf / video çekimi yapın.
 • Hayranlarınızla sık bir şekilde iletişim halinde olun.
 • Hayranlarınızın istediği videoları / fotoğrafları çekin.
YouTube video
YouTube video

Sosyal Medya kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın