Ordu Boztepe ve Teleferik Nerede, Nasıl Gidilir?

Türkiye’nin turizm potansiyeli en yüksek illerinden birisi olan Ordu’da yer alan Boztepe ve Teleferik nerede ve nasıl gidilir hakkında bilgi vereceğiz.

Boztepe Teleferik Nasıl Gidilir?

Ordu’nun Altınordu ilçesinde yer alan Boztepe mahallesi, tepesi ve üzerine kurulu olan Teleferik, ilçe merkezine 5 km mesafede yer alırken, Ordu şehir merkezine ise 17 km mesafede yer almaktadır.

Boztepeye ulaşım için kendi özel aracınızı kullanabileceğiniz gibi, Ordu şehir merkezinden kalkan Boztepe araçlarıyla da gidebilirsiniz.

Teleferik Ücretleri aşağıdaki gibidir ;

Gidiş Dönüş Tam Bilet 10 TL
Gidiş Dönüş Öğrenci 8 TL
Tek Yön Tam Bilet 6 TL
Tek Yön Öğrenci 5 TL

Teleferik Çalışma Saatleri

Hafta içi 10:00 – 21:00 ve Hafta sonu 09:00 – 22:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Ordu Boztepe ve Teleferik Nerede, Nasıl Gidilir?
Ordu Boztepe ve Teleferik Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın