Ortodoks Patrikhanesi

Türkiye’de çok bilinmese bile, Doğu Ortodoks Kilisesini oluşturan ve Ortodoks Hristiyanlığı temsil eden 14 kiliseden birisi olan Ortodoks Patrikhanesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Ortodoks Patrikhanesi Nerede?

Ortodoks Patrikhanesi İstanbul’da yer alır. İstanbul Fatih’te bulunan Ortodoks Patrikhanesinin kendine ait bir cemaati bulunur ve haftanın belirli günlerinde ayin düzenlenir. Ülkemizde din özgürlüğü adına simgesel yapılardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Ortodoks Patrikhanesi Nasıl Gidilir?

Ortodoks Patrikhanesine gidebilmek için Eminönü otobüs duraklarında yer alan 36CE, 399B, 399C, 44B, 48E, 55T, 99, 99A numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Fener durağında in melisiniz. Eğer Anadolu yakasından geliyorsanız, Kadıköy ya da Üsküdar’dan Eminönü’ne vapurla gelip buradan yukarıda belirttiğimiz otobüslerden birine bin melisiniz.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın