Özel Levent Hastanesi Nasıl Gidilir

Özel Levent Hastanesi Nerede, Özel Levent Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Özel Levent Hastanesi Nerede

Özel Levent Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Ortabayır, Oto Çk. No: 3, 34394 Kâğıthane/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Özel Levent Hastanesi Nasıl Gidilir

Özel Levent Hastanesi nasıl gidilir, Özel Levent Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Özel Levent Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

41STTopkapı / Son Durak(88-48a) Yönü
D2Köprübaşı Mahallesi
25GTaksim
27EŞirintepe
27SESeyrantepe / Merkez 27se-41s-41st Yönü
27TŞişli Merkez
29İstinye Dereiçi
29AAta Caddesi
29B4.Levent Metro
29CTarabya Üstü / Son Durak Yönü
29DKabataş
29EMaslak Gazeteciler Sitesi
29GM4.Levent Metro
29PPoligon Mahallesi
36GSultangazi Peronlar
36ZCebeci Peronlar
40BSarıyer
41Boğaziçi Sitesi Sinpaş
41AAyazağa / Son Durak Yönü
41ATYıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü

Özel Levent Hastanesi İletişim

Telefon: 4444 6 54

Özel Levent Hastanesi Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın