Palladium AVM Nasıl Gidilir

Palladium AVM Nerede? Palladium AVM Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Palladium AVM Nerede? Palladium AVM Nasıl gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır. Beğenin

İstanbul’un en geniş ve en heyecanlı bölgelerinden bir tanesi olan Ataşehir Alışveriş merkezi Palladium, 25 Eylül 2008 yılından bu yana mağazalarıyla ziyaretçilerine hizmet sunmaktadır. 40.000 metrekarelik alana kurulan Palladium AVM şu anda 190’dan fazla markaya ev sahipliği yapmaktadır. 5 katlıdır ve 2.500 araçlık geniş bir otoparka sahiptir. Günlük yaşantınızı daha eğlenceli ve zevkli hale getirmek isterseniz Palladium alışveriş merkezine gelebilirsiniz.

Palladium AVM Nerede

Palladium AVM nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Barbaros Mah. Halk Cad. No:8 34746 Ataşehir / İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Palladium AVM Nasıl Gidilir

Palladium AVM nasıl gidilir, Palladium AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel aracınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da sorunsuz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya ulaşmak için kullanılan ulaşım aracı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Marmarayla gitmek isterseniz Ataköy – Pendik seferine veya Halkalı – Gebze seferine binebilirsiniz. Palladium AVM metro seferi M4 numaralı metroyla gerçekleştirilmektedir.

Palladium AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

8AKadıköy
8YEvtaş Blokları / Üsküdar 13c Yönü
16MHarem Peron 3 / Kadıköy Yönü
8KTepe Üstü
19FSSancaktepe Camii
256Yeditepe Üniversitesi Kampüsü
13YKadıköy
13ABAltunizade
10AEsatpaşa
14ŞBKadıköy
19EYenidoğan Peronlar
19EKKadıköy
19MKadıköy
14ANişantepe / Nişantepe Yönü
Palladium AVM Telefon Numarası
  • Telefon: +90 216 663 15 00
  • E – posta: info@palladiumatasehir.com.tr

Palladium AVM Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın