Payoneer TikTok Para Çekme (Kesin Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Payoneer TikTok para çekme konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte Payoneer TikTok para çekme sorusuna doğru cevabı verdik. Aynı zamanda TikTok para çekme yöntemleri, TikTok Payoneer para çekme sorunu, TikTok para çekemiyorum, TikTok para çekememe sorunu başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

TikTok tüm Dünya’nın çok yakından takip ettiği ve milyonlarca kullanıcıya sahip olan video izleme platformudur. Vine, Scope, Musically’e benzer yapıyla ortaya çıkan TikTok uygulaması sadece video izlemenizi sağlamıyor. Aynı zamanda TikTok profilinize yüklediğiniz videolar ve canlı yayınlar üzerinden para kazanmanızı da sağlıyor. TikTok’da yapılan güncellemeler sonrasında TikTok para çekme sorunuyla alakalı internette sorular araştırılıyorken TikTok para çekme yöntemi olarak sizlere Payoneer TikTok para çekme başlığında en doğru cevabı verdik.

Payoneer TikTok Para Çekme

Payoneer Nedir?

Payoneer, ABD merkezli bir ödeme sistemidir. Dünya’nın dört bir yanından kullanılan ve kullanıcılarına kolaylık sağlayan Payoneer uygulaması aslında PayPal uygulamasına benzer alt yapıyla çalışır. Ülkemizde PayPal yasaklı olduğu için TikTok para çekme yöntemi olarak güncel bir şekilde kullanılan yöntem Payoneer TikTok para çekme yöntemidir.

Tüm Dünya’nın ortaklaşa kullandığı ödeme sistemlerinden bir tanesi olan Payoneer ile yurtdışından ödemelerinizi çok düşük komisyonlarla alabilirsiniz. 150’den fazla para birimini destekleyen Payoneer, finansal hizmetler şirketi olarak hizmet sunmaktadır. Amazon, Ebay, Etsy ve benzeri olan platformlarda satış yapan kişiler Payoneer uygulamasını ödemelerini alabilmek için kullanırlar.

TikTok Para Çekemiyorum

TikTok uygulamasında çok sık bir şekilde karşılaşılan hatalardan bir tanesi de TikTok para çekemiyorum veya TikTok para çekememe sorunudur. Çözüm yöntemi olarak birden fazla yöntem bulunuyorsa olsa da ilk adımda TikTok para çekme şartlarına göz atarak şartları sağlayıp sağlamadığınızı kontrol edebilirsiniz.

 • Hesabınızda biriken bakiyeyi çekmek için ülkenizdeki para biriminin TikTok tarafından desteklendiğini kontrol edin.
 • Para çekme işlemi için tüm bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olmasına dikkat edin.
 • Para çekme limitinizin dolu olmadığına dikkat edin.

Payoneer TikTok Para Çekme

TikTok kullanıcılarının para çekememe sorunu halen devam etmekte. İçerik üreticileri TikTok uygulamasından bir açıklama veya çözüm yöntemi bekliyorken kullanıcılarına yararına olabilecek yeni bir TikTok para çekme yöntemini bulduk. Güvenilir bir şekilde TikTok bakiyenizi banka hesabınıza aktarmak için Payoneer’i tercih edebilirsiniz.

Payoneer üzerinden TikTok hesabınızın bakiyesin alabilmek için Payoneer uygulamasına kayıt olmanız gerekir. Kayıt olmak için ve Payoneer hesabı açmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

Kolay bir şekilde kayıt olabileceğiniz uygulama para çekme işlemi için sizden komisyon alabilir. Kayıt aşamasında tüm adımları doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra hesabınıza banka hesabınızı tanımlamayı unutmayın. Payoneer’e kayıt olduktan sonra ekleyeceğiniz banka hesabının para birimi TL yerine dolar veya euro olursa daha iyi sonuç alacaksınız. Transfer çok daha kolay olacaktır ve TikTok parası hesabınıza hızlıca geçmiş olacaktır.

TikTok ta Kaç Dolar Olunca Para Çekilebilir?

TikTok’ta para çekme limiti 100 dolar olarak bilinmektedir.

TikTok Payoneer Para Çekme İşlemi

TikTok hesabınızın içerisindeki bakiyeyi Payoneer hesabınıza aktarmak için öncelikle Payoneer uygulamasında hesap açmanız gerekir. Hesabınızı oluşturduktan sonra aşağıdaki adımları takip edin.

 • Telefonunuzu uçak modunu alın ve Wi-Fi üzerinden internete girin.
 • Telefonunuzun ayarlar kısmında girdikten sonra Genel > Dil ve Bölge > seçeneği üzerinden bölgenizi Almanya veya Endonezya olarak değiştirin.
 • App Store üzerinden VPN uygulaması indirin.
 • VPN uygulamasında konumunuzu Endonozya veya Singapur olarak ayarlayın.
 • TikTok uygulamasını açın.
 • Bakiye bölümüne girin ve para çek butonuna basın.
 • Ödeme yöntemi ekle seçeneğine tıklayın.
 • Bölgenizi United Arab Emirates olarak seçin.
 • Para çekme bölümünde çekim yöntemini Payoneer olarak işaretleyin.
 • Payoneer hesabınızı TikTok’a bağlayın.
 • Ödeme yöntemini ayarladıktan sonra para çekme tutarını yazın.
 • İşlemi onaylayın.

Sosyal Medya kategorimize bakmayı unutmayınız.

4.7/5 - 3 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın