Pazar Günü Kurulan Sosyete Pazarları (İstanbul)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Pazar günü kurulan sosyete pazarları konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizde değerli ziyaretçilerimize Pazar günü kurulan sosyete pazarları hakkında doğru cevabı verdik. Bununla birlikte Pazar günü kurulan pazarlar, Pazar günü kurulan bit pazarı, Pazar günü kurulan pazarlar İstanbul başlıklarında da farklı bilgiler vereceğiz.

İstanbul’da Pazar günü dahil neredeyse her gün bit pazarı, sosyete pazarı veya semt pazarını bulabiliriz. Haftanın her günü İstanbul’un farklı bölgelerinde kurulan pazarlar hakkında sizlere araştırma yaptık ve bu içeriğimizde İstanbul’da Pazar günü kurulan sosyete pazarları için tüm bilgilendirmeye aşağıda doğru bir şekilde paylaştık. Pazar gezmelerini, daha ucuza kıyafet veya manav ihtiyaçlarınızı gidermek için Pazar günü kurulan bu pazarlara gitmeniz bütçenizi daha sağlıklı bir şekilde kontrol edebilmenizde size fayda sağlayacaktır.

Pazar Günü Kurulan Sosyete Pazarları

Pazar Günü Kurulan Sosyete Pazarları

İstanbul’un neredeyse bir çok bölgesinde Pazar günü dahil olmak üzere çok çeşitli pazarlar kurulmaktadır. Arnavutköy’den tutun, Zeytinburnu’na kadar neredeyse İstanbul’un tüm semtlerinden Pazar günü açık Pazar bulabilirsiniz. Aşağıda sizlere tablo halinde Pazar günü açık olan pazarları ve adreslerini paylaştık. Tablo üzerinden kontrolü sağlayarak sizde bu pazarlara gidebilir ve Pazar alışverişlerinizi daha iyi bir şekilde giderebilirsiniz.

Pazar İlçesiPazar Adı
ARNAVUTKÖYBOĞAZKÖY
ARNAVUTKÖYHADIMKÖY ÖMERLİ
ARNAVUTKÖYARNAVUTKÖY
ATAŞEHİRÖRNEK KAPALI PAZARI
ATAŞEHİRKÜÇÜKBAKKALKÖY KAPALIPAZAR
AVCILARDENİZKÖŞKLER PAZAR PAZARI
BAĞCILARGÜNEŞLİ PAZARI
BAHÇELİEVLERMERKEZ
BAHÇELİEVLERŞİRİNEVLER
BAKIRKÖYŞENLİKKÖY
BAYRAMPAŞAALTINTEPSİ KAPALI HALK PAZARI
BEYLİKDÜZÜKapalı Beylik Pazarı
BEYLİKDÜZÜYakuplu Pazar Pazarı
BEYLİKDÜZÜKavaklı Semt Pazarı
BEYOĞLUYENİŞEHİR PAZARI
BEYOĞLUÇIKSALIN PAZARI
ÇEKMEKÖYTAŞDELEN PAZAR PAZARI
ESENLERORUÇ REİS
ESENLERHAVAALANI
ESENYURTKIRAÇ KAPALI PAZARI
ESENYURTSAADETDERE AÇIK PAZARI
ESENYURTMEHTERÇEŞME AÇIK PAZARI
EYÜPALİBEYKÖY
EYÜPGÖKTÜRK
EYÜPAKŞEMSETTİN
GAZİOSMANPAŞAKARADENİZ MAHALLESİ
GAZİOSMANPAŞADÖRTYOL
GÜNGÖRENPAZAR PAZARI
GÜNGÖRENMERTER PAZAR PAZARI
GÜNGÖRENGÜNEŞTEPE PAZAR PAZARI
KADIKÖYKOŞUYOLU
KAĞITHANESEYRANTEPE PAZAR PAZARI
KAĞITHANEASLANGAZİ PAZAR PAZARI
KAĞITHANEMERKEZ PAZAR PAZARI
KAĞITHANEYAHYAKEMAL PAZAR PAZARI
KARTALTOPSELVİ
KARTALSOĞANLIK
KÜÇÜKÇEKMECEORGANİK PAZARI
KÜÇÜKÇEKMECEYENİ MAH. (TEPEÜSTÜ)
KÜÇÜKÇEKMECEATATÜRK PAZAR PAZARI
MALTEPEFINDIKLI
MALTEPEGÜLSUYU
MALTEPEBAŞIBÜYÜK
PENDİKYAYALAR
PENDİKKAVAKPINAR
SANCAKTEPEPAZAR PAZARI
SANCAKTEPEŞENTİCARET PAZARI
SARIYERFSM MAHALLESİ
SARIYERBAĞLAR MEVKİİ
SARIYERAYAZAĞA YEŞİLTEPE
SARIYERUSKUMRUKÖY
SARIYERKOCATAŞ
SİLİVRİSELİMPAŞA PAZARI
SULTANBEYLİMECİDİYE MAH.
SULTANBEYLİMİMAR SİNAN MAH.
SULTANGAZİİSMETPAŞA MAH.PAZAR PAZARI
SULTANGAZİZÜBEYDEHANIM PAZAR PAZARI
ŞİŞLİFERİKÖY LALAŞAHİN ANTİKA
ŞİŞLİMECİDİYEKÖY
TUZLAKONAŞLI
TUZLATUZLA MERKEZ
ÜMRANİYEATAKENT
ÜMRANİYEDUDULLU
ÜSKÜDARGÜZELTEPE
ÜSKÜDARKÜÇÜKSU
ZEYTİNBURNUSÜMER MAHALLESİ

Size en uygun olan pazara gitmeniz daha sağlıklı olacaktır zira Pazar günü İstanbul trafiği çok yoğun olduğundan ulaşım konusunda epey bir sorun çekebilirsiniz. Bu yüzden size en yakın olan veya birden fazla ulaşım aracının bulunduğu pazara gitmeniz ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamanıza neden olacaktır.

İstanbul’un En İyi Semt Pazarları

Pratik ve hesaplı bir alışveriş yapabilmek için marketler yerine pazarları tercih etmeniz doğru bir karardır. İstanbul’da da yine aynı şekilde marketlere oranla daha uygun fiyatlı ürünler bulabileceğiniz bir çok semt pazarı veya sosyete pazarı bulabilirsiniz. Haftanın belirli günlerinde kurulan ve neredeyse tüm yiyecek / içecek, giyim veya elektronik ürünleri satın alabileceğiniz semt pazarlarını sizler için aşağıda paylaştık.

  • Salı günü kurulan Kadıköy pazarı,
  • Cumartesi günü kurulan Beşiktaş, Bakırköy ve Feriköy pazarları,
  • Perşembe günü kurulan Ortaköy sosyete pazarı,
  • Pazar günü kurulan Kasımpaşa İnebolu pazarı,
  • Çarşama günü kurulan Yeşilköy sosyete pazarı.

İstanbul’un en büyük ve en gözde pazarlarını yukarıda paylaştık. Tarihi bir yapıya sahip olan Kadıköy Salı pazarı epey bir popüler olan ve her kesimden kişinin geldiği büyük bir Pazar olarak bilinmektedir. Bu pazarda ihtiyacınız olan her bir ürüne kolayca ulaşabilir, istediğiniz ürünleri çok uygun fiyatlara anında satın alabilirsiniz. Anadolu yakasının en popüler semt pazarı olan Kadıköy Salı pazarını tercih etmeniz en doğru tercih olacaktır.

YouTube video
YouTube video

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın