Pubg 60 Fps Veren Telefonlar

Pubg 60 Fps Veren Telefonlar, daha iyi bir oyun deneyimi yaşamak isteyenlerin tercih ettiği cihazlardır. Akıcı, daha iyi performans ve yüksek çözünürlükte oyunlar oynayabilirsiniz. Aşağıda sıraladığımız Pubg 60 Fps Veren Telefonlar, Türkiye’nin en iyi amiral gemisi cihazlarıdır.

Pubg, aynı zamanda PlayerUnknown’s Battlegrounds olarak bilinen, çok oyunculu bir çok oyunculu olan amiral gemi telefonlarda yüksek fps olarak açık dünya çatışma oyunudur. Oyun, oyuncuların gerçek zamanlı olarak birbirleriyle çatışmasını içerir ve çok yüksek bir grafik işlemcisi gerektirir. Bu nedenle, oyunun en iyi şekilde oynanması için 60 fps’de çalışması gerekir.

Pubg 60 Fps Veren Telefonlar

PUBG, performans gerektiren bir mobil oyun olarak bilinir ve oyunun keyfini çıkarabilmek için yüksek performanslı bir cihaza ihtiyaç duyulur. Bu nedenle, oyunun 60 FPS’de oynanabilmesi için cihazların özellikleri önemlidir. Popüler mobil oyunlar için en iyi performans sunan Pubg 60 Fps Veren Telefonlar şunlardır:

 1. Asus ROG Phone 3
 2. Samsung Galaxy Note 20 Ultra
 3. OnePlus 8 Pro
 4. Razer Phone 2
 5. Lenovo Legion Phone Duel
 6. Black Shark 3 Pro
 7. Xiaomi Mi 10 Pro
 8. Nubia Red Magic 5G
 9. Asus ROG Phone 2
 10. POCO X3 Pro

Bu cihazların hepsi 60 FPS’de PUBG oynayabileceklerdir ancak performansları arasında farklılıklar olabilir. Fakat genel olarak oyunun en yüksek grafik ayarlarında bile 60 FPS’de oynanabilmesini sağlarken, diğer cihazlar belirli grafik ayarlarında 60 FPS’de oynayabilecektir.

Pubg 60 Fps Veren Telefonlar
Pubg 60 Fps Veren Telefonlar

Pubg Oynamak İçin En İyi Telefonlar

Pubg Oynamak İçin En İyi Telefonlar, çok akıcı şekilde oyunu donmadan hızlı biçimde oynayabilirsiniz. Aşağıda sıralanan cihazlar oyuncu telefonu olarak da bilinmektedir.

 1. Samsung Galaxy S21 Ultra
 2. OnePlus 9 Pro
 3. iPhone 12 Pro Max
 4. Google Pixel 6 Pro
 5. Asus ROG Phone 5
 6. LG V60 ThinQ 5G
 7. ZTE Nubia Red Magic 6 Pro
 8. Xiaomi Mi 11
 9. Realme GT
 10. Motorola Edge Plus

Bu sıralamalar, özellikleri, performansı ve fiyatı dikkate alınarak yapılmıştır ve kişisel tercihlere göre değişebilir.

PUBG 60 fps kaç ram?

Pubg oynamak için 6 ramlı telefonlarda 60 FPS alanlar vardır.

60 Fps Video Kaydı Yapabilen Telefonlar

Pubg oynamak için telefonunuzun iyi performans ve yüksek çözünürlükte olması gerekmektedir. 60 Fps Video Kaydı Yapabilen telefonlar şunlardır.

 • Xiaomi.
 • Huawei.
 • Samsung.
 • Apple.
 • 2019.
 • Oppo.
 • Honor.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın