Pubg Mobile Twitter Giriş Sorunu (Çözüm Bulundu)

Ziyaretçilerimizden gelen Pubg Mobile Twitter giriş sorunuyla alakalı sorunun cevabını paylaştık. Bu içeriğimiz ziyaretçilerimizin bizlere sorduğu Pubg Mobile Twitter giriş sorunuyla alakalı olarak detaylı bilgiyi sunmuş olacak. Aynı zamanda Pubg Mobile Twitter profil resmi gözükmüyor, Pubg Mobile Twitter hesabı, Pubg Mobile Twitter hesap değiştirme başlıklarında da detaylı bilgi paylaşacağız.

Pubg Mobile veya PUBG oyunu fark etmeksizin bu 2 oyuna da Twitter ile girmek istediğimizde yapılan güncellemeler sonrasında bazı giriş problemleri yaşanmaya başlandı. Son yapılan 1.6 güncellemesiyle birlikte Pubg Mobile Twitter giriş problemi ortaya çıktı ve insanlarda internette bu sorunun çözümüyle alakalı olarak araştırmalar yapmaya başladı. Pubg Mobile Twitter giriş sorunuyla alakalı olarak bu içeriğimizde doğru cevabı verdik.

Pubg Mobile Twitter Giriş Sorunu

Pubg Mobile Twitter Giriş Sorunu Neden Oluyor? 2022

Pubg Mobile oyununda yapılan değişiklikler ve düzenlemeler dolayısıyla yani Pubg Mobile 1.6 güncellemesiyle birlikte Twitter giriş sorunu ortaya çıkmış oldu. PUBG Mobile ekibine iletmiş olduğumuz mail ile birlikte bu sorunun çözümünü istedik ve aşağıda Twitter giriş sorununa çözüm olabilecek yöntemleri paylaştık.

PUBG Mobile dahil diğer tüm oyunlarda Twitter giriş sorunu yaşıyorsanız bu sorun direkt oyun ile alakalı olmayabilir. Twitter tarafında yapılan güncellemelerde oyuna Twitter ile kayıt olmanızda veya giriş yapabilmenizde engel oluyor olabilir. Bu yüzden Pubg Mobile Twitter giriş sorunuyla alakalı tüm çözüm yöntemlerini aşağıda paylaştık.

  • Twitter hesabınızı doğrulamadığınız için bu hatayla karşılaşıyor olabilirsiniz.
  • PUBG Mobile oyununu son sürümünü kullanmıyor olabilirsiniz.
  • PUBG Mobile oyunu cihazınızda güncel olmayabilir.

Pubg Mobile Twitter Giriş Sorunu Nedir?

Pubg Mobile’da yaşadığınız Twitter giriş problemiyle alakalı olarak 3 farklı çözüm yöntemi daha bulunmaktadır. Aşağıda paylaştığımız çözüm yöntemlerini kullanarak oyun içerisine Twitter giriş probleminizi sonlandırabilirsiniz.

  • Giriş yapmak istediğiniz Twitter hesabı harici farklı bir Twitter hesabı oluşturun ve yeniden giriş yapmaya çalışın.
  • Twitter hesabınızı doğrulayın.
  • Farklı bir cihaz üzerinden Pubg Mobile oyununa giriş yapamadığınız Twitter hesabını kullanarak yeniden giriş yapmaya çalışın.
YouTube video

Pubg Mobile Twitter Hesabını Kaldırma

PUBG Mobile’da kayıtlı olan Twitter hesabınızı kaldırarak yine çözümü sağlayabilirsiniz. Twitter hesabınızı kaldırmak için aşağıda paylaştığımız yöntemi deneyin.

  • PUBG Mobile hesabınıza giriş yapın.
  • Ayarlar bölümüne girin.
  • ‘’Uygulamalar ve Web Siteleri’’ seçeneğine tıklayın.
  • PUBG MOBİLE oyununu bulun ve ‘’Kaldır’’ seçeneğine tıklayın.’’

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - (1 vote)
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın