Rahmi Koç Müzesi

Koç ailesi tarafından yapılan bu müze ve Türkiye’nin en önemli müzeleri arasında gösterilen Rahmi Koç Müzesi nerede ve nasıl gidilir hakkında bilgi vermekte istiyoruz.

Rahmi Koç Müzesi Nerededir?

Rahmi Koç müzesinin farklı şehirlerde yerleri bulunmaktadır. Ankara’da, İstanbul’da ve Balıkesir’de müzeler vardır. Biz size bu yazımızda İstanbul’da kinin adresinin vermek istiyoruz.

Piri Paşa Mahallesi, Hasköy Cd. No:5, 34445 Beyoğlu/İstanbul

Ulaşım

Ücretsiz ve 110 araç kapasiteli otoparkımız bulunmaktadır.

İETT Otobüs Hatları
Kırmızı Minare Durağı
47 Eminönü – Yeşilpınar
47E Eminönü – Binevler
47Ç Eminönü – Güzeltepe
47N Eminönü – Nur Sitesi

54HT Hasköy – Taksim – Mecidiyeköy
54HŞ Hasköy – Şişli – Taksim
36T Taksim – Cebeci

Minibüs
Şişhane – Alibeyköy Hattı

Metrobüs
Halıcıoğlu Durağı

Denizyolu
Şehir Hatları Vapurları
Üsküdar – Eyüp Hattı

Hop on Hop off Haliç Turları
Tekne ile: DENTUR AVRASYA
Kalkış:
Beşiktaş (Dentur Avrasya Terminali)
Kabataş (Dentur Avrasya Terminali)

Otobüs ile: BIG BUS Sightseeing Tours
Mavi Tur

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın