Recep İvedik Arabası Modeli (Doğru Cevap)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde Recep İvedik arabası modeli nedir? Şeklinde soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Recep İvedik arabası modeli hakkında detaylı bilgiler sunmuş olacağız. Bununla birlikte Recep İvedik arabası markası, Recep İvediğin arabası başlıklarında da farklı bilgileri sizlere paylaşacağız.

Türk sinema tarihinin en çok sevilen ve halen milyonlarca izleyiciye sahip olan Recep İvedik adlı film 6 seriden oluşmaktadır. Recep İvedik ile başlayan serüven Recep İvedik 6’ya kadar devam etmiştir. Her filmde yer alan Recep İvedik’in arabasıysa epey bir merak edilir durumdadır. İnternette çok fazla araştırılan sorulardan bir tanesi olan Recep İvedik arabası modeli nedir? Sorusuna bu içeriğimizle yanıt vermiş olacağız.

Recep İvedik Filmi Hakkında Kısa Bilgi

İlk olarak 21 Şubat 2008 tarihinde vizyona giren Recep İvedik filminin başrol oyuncusu Şahan Gökbakar’dır. Bir tür komedi ve eğlence filmi olan filmin resmi Youtube hesabındaki fragman videolar bugüne kadar 6 milyon kez izlenmiştir. Büyük bir ilgiyle karşılanan film 2008 yılında 230 adet kopyayla vizyona girdi. Film ilk yayına alındığı gün 791.536 kişi izledi. Türkiye’de en çok izlenen filmler arasında yer alan Recep İvedik tam 17 günde 3 milyon 150 bin kişi tarafından izlenmiştir.

Recep İvedik arabası markası

Recep İvedik Arabası Modeli

Recep İvedik’in meşhur arabasının modeli Fiat 126 Bis olarak bilinmektedir. Oldukça küçük olan fakat performans açısından mükemmel olan Fiat 126 Bis, Recep İvedik filmiyle epey bir popülarite kazanmıştır.

Fiat 126 Bis Teknik Özellikleri

1987 yapımlı olan Fiat 126 Bis için teknik özellikleri sizlere aşağıda paylaştık.

Silindir Hacmi650 cc
Beygir Gücü24 HP
Maksimum Tork41 Nm
Vites Tipi4 İleri Düz
Yakıt TürüBenzin
Şehir İçi Ortalama Tüketim7.3 litre
Şehir Dışı Ortalama Tüketim6.1 litre
Maksimum Hız105 km/s
Uzunluk3129 mm
Genişlik1382 mm
Yükseklik1335 mm
Boş Ağırlık600 KG

Fiat 126 Bis Fiyatı Nedir?

Sıfır üretimi bulunmayan aracın ikinci el piyasası çok eski bir araç olmasına rağmen halen canlıdır. Bugün Fiat 126 Bis markalı bir araç satın almak istediğinizde 2.el fiyatı olarak 40.000 TL ile 90.000 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekecektir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın