Rüstem Paşa Cami

Büyük Osmanlı Padişahı Kanuni Sultan Süleyman’ın veziri Rüstem Paşa adına Mimar Sinana yaptırdığı Rüstem Paşa Cami Nerede Nasıl Gidilir?

Rüstem Paşa Cami Nerededir?

Rüstem Paşa Cami, Türkiye’nin en büyük ve tarihi kenti olan İstanbul’da yer alır. İstanbul ilimizin Fatih ilçesi ve Tahtakale Semtinde Hisarcılar Çarşısı içerisinde halka hizmet vermektedir.

Rüstem Paşa Camine gidebilmek için eğer tramway kullanıyorsanız Eminönüne gelip oradan yürüyerek gidebilirsiniz. Marmaray hattı ile gelenler Sirkeciye gelip oradan yürüyerek camiye geçebilir. Deniz yoluyla gelenler ise Eminönü ve Karaköy’e gelen herhangi bir deniz ulaşım aracına binip camiye gelebilirler.

Rüstem Paşa Cami Nerede Nasıl Gidilir
Rüstem Paşa Cami Nerede Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın