Saint Helena Nerede, Nasıl Gidilir?

Avrupalı barbarların sömürgelerine ulaşmak için Atlas Okyanusu üzerinde durup dinlendikleri ada olan Saint Helena, şimdilerde ise bir tatil bölgesidir.

Saint Helena Nerededir?

Saint Helena adası Atlas okyanusu üzerinde yer alır. Volkanik bir adadır ve şimdilerde İngiltereye bağlı özerk bir bölgedir. 1502 yılında Portekizli sömürgeciler tarafından keşfedilmiş ancak söylenilenlere göre o zamanlar yaşam yoktu. Sadece denizzcilerin geçip durduğu bir ada idi.

Saint Helena adasına gidebilmek için Uçakla ya da Afrika kıtasına gidip oradan gitmeniz gerekmektedir.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın