Sait Halim Paşa Yalısı Nerede Nasıl Gidilir?

Sait Halim Paşa Yalısı Nerede, Sait Halim Paşa Yalısı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sait Halim Paşa Yalısı Nerede

Sait Halim Paşa Yalısı Nerede

Sait Halim Paşa Yalısı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yeniköy, Köybaşı Cd. No:83, 34464 Sarıyer/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sait Halim Paşa Yalısı Nasıl Gidilir

Sait Halim Paşa Yalısı nasıl gidilir, Sait Halim Paşa Yalısı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Sait Halim Paşa Yalısı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
25ESariyer – Sariyer
29DFerahevler – Kabataş/Ring
40Taksim – Rumeli Feneri
40BSariyer – Beşiktaş Peronlar
42TBahçeköy – Park Otel

Sait Halim Paşa Yalısı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Yeniköy – Besiktas Yönü3 dk yürüme

Sait Halim Paşa Yalısı Telefon Numarası

Telefon: 0212 223 05 66

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın