Samsun Hayvan Pazarı Nasıl Gidilir

Samsun Hayvan Pazarı Nerede, Samsun Hayvan Pazarı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Samsun Hayvan Pazarı Nerede

Samsun Hayvan Pazarı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Dereler, 55080 Canik/Samsun olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Samsun Hayvan Pazarı Nasıl Gidilir

Samsun Hayvan Pazarı nasıl gidilir, Samsun Hayvan Pazarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Samsun Hayvan Pazarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

R21Tekkeköy Tramvay İstasyonu
T4Otogar

Samsun Hayvan Pazarı En Yakın Otobüs Durakları

Tekkeköy Tramvay İstasyonu21 dk yürüme

Samsun Hayvan Pazarı İletişim

Telefon: 444 5 590

Samsun Hayvan Pazarı Nasıl Gidilir

 

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın