Sanko Park AVM Nerede Nasıl Gidilir?

Sanko Park AVM Nerede, Sanko Park AVM Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sanko Park AVM Nerede

Sanko Park AVM Nerede

Sanko Park AVM nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Emek, Fevzi Çakmak Blv., 27060 Şehitkamil/Gaziantep olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sanko Park AVM Nasıl Gidilir

Sanko Park AVM nasıl gidilir, Sanko Park AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Sanko Park AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
92KYeni Mahalle Metro – Beyazit
98KBakirköy – Yeni Mahalle Metro
HT13Zeytinburnu – Kirazli Kuba Camii
MK4215 Temmuz Mahallesi Aile Sağliği Merkezi – 15 Temmuz Mahallesi Aile Sağliği Merkezi/Ring
HT10Batişehir – Yenibosna Metro

Sanko Park AVM En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Zübeyde Hanim Caddesi – Kirazli Yönü3 dk yürüme
Kirazli Metro – Kirazli Metro Son Du Yönü6 dk yürüme
Mevlana Parki – Kirazli Metro Yönü6 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın