Santa Harabeleri

Santa gümüşhane Harabeleri, Gümüşhane ilimizde yer almakta olup, Türkiye’nin gizli kalmış cennetlerinden birisi olarak ön plana çıkmaktadır.

Santa Harabeleri Nasıl Gidilir

Türkiye’de pek bilinmeyen ve bilinmediği içinde gidiş gelişin az olduğu Santa Harabelerine nasıl gidebileceğinizi dilimiz döndüğünce anlatmaya çalışacağız.

Santa Harabeleri nerede var?

Santa Haberleri Gümüşhane kent merkezine yaklaşık olarak 82 kilometre uzaklıkta Yağmurdere Bucağı Dumanlı Köyü sınırlarında içinde yer almaktadır.

Gümüşhane Santa Harabeleri Arası Kaç Km
70 km (Trafik yoğunluğuna ve yol durumuna göre kendi aracınızla 1.5 –  2 saat sürüyor)
Gümüşhane’den Nasıl Gidilir
Kendi aracınızla Gümüşhane merkezden Taşköprü yaylasına doğru gidin. Buraya kadar yol hep asfalt, sonrasında ise tabelaları takip ederek Santa Harabelerine 10 km var ve gidebilirsiniz.
Trabzon’dan Nasıl Gidilir?
Trabzon’dan önce Araklı ilçesine geliniz. Araklı – Santa harabeleri arası 80 km. O yoldan devam edip bulabilirsiniz.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın