Savoy Viski Fiyatı 2024 Mart(Şavoy)

Savoy marka Viski Fiyatı konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli Savoy Viski Fiyatı konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Savoy Viski Fiyatları 2024, Savoy Viski Yorumları,Savoy Viski zamlandı mı başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Savoy Viski, Bulgaristan’da üretilen kaliteli bir viskidir. Bu viski, Bulgaristan’nın ünlü viski üreticisi Vinprom Karnobat AD tarafından üretilir. Savoy Viski viski, farklı viski tiplerinin birleştirilerek elde edilen bir viskidir. Bu viski, Bulgaristan viski yapımı için kullanılan tütün ve misket malt viskilerinin birleşimi ile elde edilir. Black Ram Viski Fiyatı için buraya tıklayabilirsiniz.

savoy viski fiyatı
savoy viski fiyatı

Savoy Viski Fiyatları 2024

Bulgaristan’da Üretildiği Bilinen Savoy Viski Üretimi Yapılan Ülkede Yani Bulgaristan’da 11€(225TL) 1LT Fiyatı Olduğu Bilinmektedir. Ülkemizdeki Fiyatları ise Sizler için Aşağıda Listeledik.

  • Savoy Viski 1 Litre Fiyatı: 350 TL
  • Savoy Viski 75’lik Fiyatı: 230 TL
  • Savoy Viski 50’lik Fiyatı: 175 TL

Savoy viski Türkiye Fiyatı

Bugün itibari ile Savoy Viski Fiyatı 2024 ortalama olarak 102.69₺ ile 400₺ arası değişiyor.

Savoy Viski Dutty Free Bulgaristan Fiyatı

Savoy Viski Bulgaristan’da Üretildiği Gibi Uygun Fiyatlıdır Bulgaristandaki Satışa Sunulan Fiyatı 11€ Olarak Bilinmektedir Birçok Tekel Büfe den Satın Alabilmeniz mümkün. Fakat bunu havalimanından almak isterseniz 1 pasaport ile sadece 1 adet alabilmemiz mümkün.

Savoy Viski 100 lük Fiyatları

Ekonomideki hareketlilikten dolayı gelen zamlarla birlikte 100’lük Savoy Viski fiyatı 249,90 TL‘dir.

Savoy Viski Fiyatı

Savoy Viski Fiyatları Güncel Olarak Üretici Firmanın Üretimde Kullanmış Olduğu Ham Maddelere Gelen Zamlardan Dolayı Yaptığı Bilinmektedir. Şuan Güncel Olarak Fiyat Listemiz Yukarıdaki Gibidir.

Savoy Viski Fiyatı Zamlandı Mı ?

Savoy Fiyatları Ülkemize Gelen Son Zamlardan Sonra Malesef %50’e Yakın Zamlanmıştır, Yukarıdaki Fiyat Listemiz Haftalık Olarak Güncellenmektedir Şuanda Güncel Fiyat Listemiz Yukarıdadır.

Savoy Viski Hakkında

Savoy, İskoçya’nın en ünlü viski markalarından biridir. Oldukça pahalı bir viski markasıdır ve çeşitli viski festivallerinde ödüller almıştır.

Savoy Viski Neyle içilir?

Savoy viski, yoğun aroması ve zengin tadıyla tek başına içilmeye uygundur. Ancak, bazı insanlar viskiyi biraz sulandırmak için birkaç damla su veya bir buz parçası eklemeyi tercih edebilirler.

Savoy viski, viskinin tadını bozmadan lezzetini artırmak için bazı ilginç karışımlarla da içilebilir. Bunlar arasında viski sour (viski, limon suyu ve şurup), viski soda (viski ve soda suyu), Manhattan (viski, tatlandırıcı ve bitters) ve old fashioned (viski, şeker ve bitters) gibi kokteyller yer alır.

Savoy Viski Yorumları

böyle eşşek gibi bir şişesi var. ne bilim ilk bakışta viskinin öküz öldüreni gibi geldi bana.

savoy diye bir devlette vardı lan orta çağlarda.

bir harman bulgar viskisi. yıllandırma olarak meşe fıçılarda en genci 3 yıllık olan bir harman olduğu belirtiliyor.

Savoy Viski Hakkında

Savoy Viski Hollanda Kökenli Bir Firma Olarak Kaliteli Bir Viski , Alkol Firmasıdır. Üretimi Bulgaristanda Yapılmaktadır.

Savoy viski 100’lük fiyatı 2024

2024 Nisan Ayı İtibari İle Savoy Viski 100 Lük Fiyatı 350 TL Olarak Bilinmektedir.

Savoy viski Hangi Ülkenin

Savoy Viski Bulgaristan Kökenli Bir Viskidir.

Savoy Viski Türkiye’de Nerede Satılır

Savoy Viskiyi Her Tekel Bayisin’de ve Dutty Free Mağazalarında Bulabilirsiniz.

5/5 - 4 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın