Sent Antuan Kilisesi Nerede, Nasıl Gidilir

Türkiye’de cemaati en fazla olan kiliselerden birisi olan Sent Antuan Kilisesi Nerede, Nasıl Gidilir hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Sent Antuan Kilisesi Nerededir?

Sent Antuan Kilisesi İstanbul’un Beyoğlu ilçesi Taksim meydanı tarafında yer alan İstiklal Caddesi üzerinde yer almaktadır. 1230 yılında Galata kulesine yakın olası için buraya inşa edilen kilise, sonrasında 2 büyük yangın görse de yıkılmaz ve ibadet işlerine devam ettirilir.

Sent Antuan Kilisesi Nasıl Gidilir?

Sent Antuan Kilisesine gitmek gerçekten ulaşım anlamında çok kolaydır. İstanbul’da hemen bir çok ulaşım ağının ortak noktası olan İstiklal caddesi ve Taksim civarına geldiğinizde buradan yürüyerek varabilirsiniz.

Sent Antuan Kilisesi Nerede, Nasıl Gidilir
Sent Antuan Kilisesi Nerede, Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın