Sevgiliye Sorulacak Sorular (Hiçbir Yerde Yok!)

Sevgiliye sorulacak sorular konusunda sık bir şekilde soru alıyoruz. Test yapmak için birbirinden farklı sevgiliye sorulacak sorular listemizi mutlaka kullanın. Sevgilinize sorabileceğiniz en iyi soruları burada derledik.

İster yeni bir ilişkiniz olsun, ister uzun süreli partnerinizle ilişkinizi renklendirmenin yollarını arıyor olun, doğru soruları sormak inanılmaz derecede yardımcı olabilir. Bu sorular her ikinizin de birbiriniz hakkında daha fazla şey öğrenmenize ve ilişkiniz için daha güçlü bir temel oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bu sorular, romantik geçmişinizden her birinizin en çok hangi yiyeceklerden nefret ettiği gibi daha saçma konulara kadar her şeyi kapsar.

Sevgiliye Sorulacak Sorular

Sevgiliye Sorulacak Sorular

Sevgiliye sorulacak sorular denilince akla bir çok farklı sevgili sorusu gelebilir. Eğer ilişkinizde bir sonraki adımı atmaya hazırsanız, neden bu testi denemiyorsunuz? İster şu anda birlikte yeni bir bölgeyi keşfediyor olun, ister yıllardır birlikte olun ve sadece aranızdaki kıvılcımı yeniden ateşlemenin yollarını arıyorsanız, bu soruların yeniden bağlantı kurmanıza ve eğlenmenize yardımcı olacağından emin olabilirsiniz!

 1. Aşık olduğunuza dair en eski anınız nedir?
 2. Partnerinize ilk başta aşık olmanızı sağlayan bazı nitelikler nelerdi? Aynı nitelikler bugün de onları özel kılıyor mu? Eğer değilse, onların yerini ne aldı?
 3. Bir insanın sizin için yaptığı en romantik şeyin ne olduğunu düşünüyorsunuz? Bu eylemi sizin için bu kadar unutulmaz ve anlamlı kılan neydi? Ve daha fazla romantizm yaşamak ister misiniz?
 4. Partnerinizle (veya davranışlarıyla) ilgili bir şeyi değiştirebilseydiniz, bu ne olurdu? Bu şeyi değiştirmenin ilişkinizi daha iyi mi yoksa daha kötü mü yapacağını düşünüyorsunuz?
 5. Kendinizi ne tür bir aşık olarak görüyorsunuz?
 6. Birlikte çıktığınız son tatil neydi ve nasıl geçti? İkinizden biri yakın zamanda başka bir seyahate çıktı mı, çıktıysa o deneyim de nasıldı? İkinizden biri yakın zamanda birlikte başka bir seyahate çıkmak ister mi? Nasıl başarılı bir plan yapabilirsiniz?
 7. Uzun vadeli ilişkiler kurmanızı sağlayan bazı şeyler nelerdir? İlişkilerin başarısız olmasına neden olabileceğini düşündüğünüz bazı şeyler nelerdir?
 8. Birlikte en sevdiğiniz anınız nedir ve neden bu kadar özel olduğunu düşünüyorsunuz? İkinizden biri bunun gibi daha fazla anıyı nasıl yaratabilir?
 9. Her ikiniz de hayatınız boyunca nerelerde yaşadınız ve bu deneyimleriniz her biriniz için ayrı ayrı nasıldı? İkinizden biri daha önce yaşadığınız yer(ler)den biriyle hiç uzun süreli bir ilişki yaşadı mı? Eğer olduysa, bu deneyim her iki taraf için de nasıldı? İkinizden biri daha önce yaşadığı yerden biriyle ilişki kurmaya veya yeniden canlandırmaya açık olur muydu? Değilse, neden olmasın? Her ikiniz de bu geçmiş ilişkileri uzak tutmak için aynı nedenler üzerinde hemfikir misiniz?
 10. Birlikte ilk öpüşmenizle ilgili en canlı anınız nedir? Sizce bu özel anı ikiniz için de bu kadar özel ve unutulmaz kılan neydi? Gelecekte bunun gibi daha fazla an yaratmayı nasıl sağlayabilirsiniz? İkinizden biri öpüşme bilimi hakkında bir kitap okumak ya da bu konuda bir belgesel izlemek ister miydi (böyle bir şey olduğunu varsayarak)? Olmazsa, neden olmasın?
 11. İkinizden biri bir gün evlenmeyi planlıyor mu veya bir gün çocuk sahibi olmak ister misiniz? Bu iki şey ikiniz için de önemli veya gerekli mi, yoksa eşlerden hiçbiri evlenmeyi veya çocuk sahibi olmayı planlamıyor mu? Eğer durum böyleyse, bu hedefler neden her iki kişi için de önemsiz?
 12. İkinizden biri şu anda bir iş kurmayı veya girişimci olmayı düşünüyor mu? Eğer öyleyse, her biriniz özellikle ne tür bir işle ilgileniyor ve neden? Diğer insanlar bu fikirleri duyduklarında olumsuz tepki veriyorlar mı, yoksa kararlarınızı gönülden destekliyorlar mı? İkiniz de bunun şu anda birey olarak sizin için doğru yol olduğu konusunda hemfikir misiniz yoksa biriniz bu planlar konusunda diğerinden daha mı tereddütlü?
 13. İkinizden biri herhangi bir dini uygulamaya dahil mi yoksa agnostik mi? Günlük yaşamınız neye benziyor ve her iki partner de bu konuda nasıl hissediyor? Eşlerden herhangi biri yakında büyük bir değişiklik olacağını düşünüyor mu yoksa ikiniz de şimdilik her şeyi olduğu gibi bırakmayı mı tercih edersiniz?
 14. Her bir kişi kendi kişisel hedefleri ile partnerinin/eşinin kendisi için belirlediği hedefler arasında nasıl bir denge kurmuştur? Bu denge, özellikle her iki kişinin de farklı yaşam hedefleri olduğunda, gelecekte nasıl başarılı bir şekilde korunabilir? Her iki tarafın da kendi potansiyellerine tam olarak ulaşamasalar bile, şu ana kadar başardıklarından memnun olabilecekleri mutlu bir orta yol bulmak mümkün mü?

Yeni İlişkide Neler Sorulur?

Yeni bir ilişkiye başladığınız zaman karşınızdaki kişiyi tanıyabilmek için bazı sorular sorarız. Bu soruların bazıları: Son ilişkin nasıl bitti?, Benimle ilgili en çok neyi seviyorsun?, İlişkide tahammül edemediğin şey nedir?, Hayatındaki en önemli kişi kim?, Onsuz yaşayamayacağın bir şey nedir?

Manitaya Sorulacak Sorular

Erkek arkadaşınızla yapacak eğlenceli bir şeyler arıyorsanız, neden ona size bazı yararlı arka plan bilgileri sağlayacak ve sizi birbirinize yakınlaştırmaya yardımcı olacak bazı sorular sormayı denemiyorsunuz? İşte başlamanız için bazı harika sorular:

 • En sevdiğiniz hobileriniz nelerdir?
 • Ne tür müzik dinlersiniz? Konserlere gitmekten veya canlı performansları dinlemekten hoşlanır mısınız?
 • İdeal tatil yerinizi nasıl tarif edersiniz? Her zaman gitmek istediğiniz ama henüz fırsat bulamadığınız bir yer var mı?
 • Yıllar boyunca sizi gerçekten etkilemiş olan kitaplar, filmler veya TV şovları var mı? Eğer öyleyse, ne sana öğrettiler mi?
 • Gelecek için hedefleriniz ve hayalleriniz neler? Kendinizi bir partnerle yaşlanırken ve birlikte vakit geçirirken mi görüyorsunuz yoksa yalnız seyahat etmeyi mi tercih edersiniz?
 • Çalışmadığınız veya arkadaşlarınızla takılmadığınız zamanlarda boş zamanlarınızı genellikle nasıl geçiriyorsunuz? Düşünürken bile kalbinizin hızla çarpmasına neden olan aktiviteler var mı?
 • Kendiniz hakkında çoğu insanın bilmediği şaşırtıcı bir şey nedir? Daha önce hiç kimsenin yaşamadığı alışılmadık bir deneyim yaşadınız mı veya şaşırtıcı bir şey gördünüz mü? Hiçbir arkadaşınızın bilmediği gizli bir hobiniz var mı?

Sevgiliye Sorulacak Zor Sorular

Kız arkadaşınızla aranızdaki bağı derinleştirmenin harika bir yolu, ona bazı zor ama önemli sorular sormaktır. Bu sorular geçmişteki veya şu anki ilişkilerinizle ilgili olabileceği gibi, aşk ve mutluluk gibi daha geniş konulara da değinebilir.

Bir kıza sorulabilecek en zor sorulardan bazıları şunlardır:

 • Gece uykuya dalmadan önce yatakta ne düşünürsünüz?
 • Birinin size söylemesini gerçekten istediğiniz şey nedir?
 • İnsanlar mesajlarınızı veya aramalarınızı görmezden geldiğinde nasıl hissediyorsunuz? Bunu nasıl telafi edebilirler?
 • Eski sevgililerinizden herhang güvenilirdi. Eğer onlardan biri sizi aldatmış olsaydı, sizce bununla nasıl başa çıkardınız?
 • Hiç aşktan tamamen vazgeçmeyi düşündünüz mü? İşler zorlaştığında sizi ayakta tutan neydi?
 • Arkadaşlarınız tarafından mı yoksa aileniz tarafından mı daha çok desteklendiğinizi hissediyorsunuz? Sizi en son ne zaman hayal kırıklığına uğrattılar ve bunu düzeltmek için ne yaptılar?
 • Geçmişte ya da şu anda hayatınızdaki diğer erkeklerle kıyaslandığımda bir erkek arkadaş olarak nasılım?

Google Form Nasıl Oluşturulur? Nedir? Anket Oluşturma içeriğimize göz atmayı unutmayın.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın