Seyhan Halk Kart Başvurusu

Seyhan halk kart başvurusu konusunda yardıma ihtiyacı bulunan ziyaretçilerimizin detaylamasına bilgi alabileceğiniz geniş içeriğimizdir. Bu içeriğimiz ile birlikte Seyhan halk kart başvurusu yapabilmek için gerekli olan tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Seyhan Halk Kart Başvurusu

Sosyal belediyecilik anlayışı ile ilerleyiş gösteren Seyhan belediyesi bugüne kadar Seyhan’da yaşayan vatandaşlar için birbirinden farklı avantajlar ve iyi niyetli yaklaşımlarda bulunmuştur. Bölge halkının da mevcut belediye başkanını desteklemesi, sevmesi ve iyi niyet göstermesi Seyhan belediye başkanının daha fazla iyi iş yapmasında büyük rol oynuyor. Seyhan halk kart başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Seyhan Halk Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

Seyhan halk kart başvurusu, Seyhan belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışı ile Türkiye’de ilk defa uygulanan ön ödemeli sosyal kart projesidir. Tüm Türkiye’de örnek bir tutum ile paylaşılan bu uygulama yürürlüğe ‘’Seyhan halk kart’’ adıyla girmiştir. Seyhan belediyesi içerisinde yardıma muhtaç olan herkesin alabileceği Seyhan halk kart başvurusu nasıl yapılır, Seyhan halk kart nereden alınır merak ediyorsanız içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Seyhan Halk Kart Nereden Alınıyor

Seyhan halk kartı alabilmeniz için başvurunuzu online olarak veya şahsi olarak Belediyeye giderek yapabilirsiniz. Seyhan halk kartın içerisinde her ayın 1 ile 5’i arasında yüklemeler yapılır ve bu yüklemeler anlaşmalı olarak alışveriş merkezlerinde kullanılabilir. Sadece marketlerde kullanılabilen Seyhan halk kart, yardıma muhtaç olan Seyhan belediyesi vatandaşlarına bir nevi iyilik olmuş oluyor. Sosyal destek imkanı konusunda belediye her zaman ön ayak oluyor ve aynı zamanda Seyhan halk kart ile birlikte esnafa da destek olmuş oluyor.

Seyhan Halk Kart Şartları

Yukarıda da dediğimiz gibi halk kartı alabilmeniz için online başvuru yapabilirsiniz veya belediyeye giderek şahsi başvuru da bulunabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması için sosyolog, sosyal hizmet uzmanı gibi profesyonel saha ekipleri sizlerin profilini, ev adresini ve diğer bilgilerinizi inceleme altına alabilir. Yapılan incelemeler sonrasında başvurunuz onaylanırsa kartınız sizlere teslim edilir. 1 yıl boyunca anlaşmalı marketler üzerinden alışveriş ihtiyaçlarınızı bu kart ile giderebiliyorsunuz.

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın