Sil Süpür Gece 10 GB Saatleri (Doğru Cevap)

Ziyaretçilerimiz bize sil süpür gece 10 gb saatleri konusunda soru sormaktaydı. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize sil süpür gece 10 gb saatleri konusunda detaylı bilgiler paylaşacağız. Aynı zamanda sil süpür gece 10 gb kullanamıyorum, sil süpür 10 gb gece kampanyası saat kaçta başlıklarında da farklı bilgiler vereceğiz.

Türk Telekom mobil operatörünün yapmış olduğu kampanya sayesinde Türk Telekom mobil hattına sahip olan tüm kullanıcılar sil süpür gece 10 GB hediyesinden faydalanabilmektedir. Sil Süpür hediyesi olan Gece 10 GB özelliği hakkında insanlar internette sık bir şekilde araştırma yaparak sil süpür gece 10 gb saatleri nedir? Sorusunu soruyor. Bu içeriğimiz sizlere Sil Süpür Gece 10 GB saatleri konusunda en doğru bilgiyi verecek.

Sil Süpür Gece 10 GB Saatleri Nedir?

Türk Telekom Sil Süpür Nedir?

Türk Telekom mobil operatöründe bulunan her bir müşterinin kullanabileceği Sil Süpür özelliğini sadece Türk Telekom Online İşlemler üzerinden yönetebilirsiniz. Bir tür oyun olan Sil Süpür oyunu 4.5G aboneliğine sahip olan tüm kullanıcılar için farlı hediyeleri Türk Telekom müşterilerine hediye ediyor. Faturalı veya faturasız hatta sahip olmanız Türk Telekom Sil Süpür için herhangi bir zorunluluk değildir.

Sil Süpür kampanyalarına katılabilmek için akıllı telefonunuzun uygulama mağazasına girerek ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı hem Google Play Store üzerinden hem de App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Haftalık Gece 10 GB Hediyesi

Türk Telekom müşterilerinin Sil Süpür oyunundan kazanmış olduğu haftalık gece 10 GB veya 5 GB internet paketini sadece belirli saatler aralığında kullanabiliyorsunuz.

Sil Süpür Gece 10 GB Saatleri Nedir?

  • 2 günlük hediye olarak verilen Sil Süpür Gece 10 GB hediyesi saat 00:00 – 06:00 saatleri arasında kullanılabilir.
  • Haftalık olarak verilen Sil Süpür Gece 10 GB hediyesi saat 00:00 – 06:00 saatleri arasında kullanılabilir.

Sil Süpürün Gece 10 GB hediyesini sadece 00:00 – 06:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. 00:00 – 06:00 saatleri arasında mevcut internet paketiniz üzerinden ücretlendirilmeyeceksiniz ve Sil Süpür oyununun size hediye olarak vermiş olduğu hediye paketinden internetiniz düşecektir. Gece 10 GB hediyesi son bulduktan sonra mevcut internet paketiniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Sil Süpür kampanyasına tüm Türk Telekom müşterileri ücretsiz bir şekilde katılabilir. Faturalı veya faturasız hat sahiplerinin katılabileceği Sil Süpür oyunu size internet, konuşma, sms veya farklı hediyeler kazandırabilir. Sil Süpür uygulamasından kazanmış olduğunuz hediyeler sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir. Yurtdışı kullanımlarda operatörünüzün belirlemiş olduğu ücretler geçerli olacaktır.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - (1 vote)
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın