Simi Adası

Simi Adası Yunanistan’ın Türkiye sahillerine çok yakın olduğun ve Türk vatandaşlarının özellikle yaz aylarında çok sık gittiği bir tatil adasıdır.

Simiye Nasıl Gidilir?

Bodrum’dan Simi Adasın Nasıl Gidilir?
Bodrum limanından kalkan hızlı feribotlarla Simi Adasına gidebilirsiniz.
Rodos ve Kos Adaları’ndan Gidiş
Rodos adası ve Kos Adalarından Simi adasına gitme için yine hızlı feribotları kullanabileceğiniz gibi, Rodos adasından kalkan uçaklarla da gidebilirsiniz. Eğer Rodos adasından kalkan yavaş feribotu tercih ederseniz o zaman en az bir defa mola verildiğini unutmamalısınız.
Schengen Vizesi
Adalara gidebilmek için günü birlik Schengen vizesi almayı unutmayınız sakın.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın