Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nerede Nasıl Gidilir

Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nerede, Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nerede

Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nerede

Sinan Bengier Tiyatro Salonu nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Kardelen, Başkent Blv. No:224, 06370 Yenimahalle/Ankara olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sinan Bengier Tiyatro Salonu Nasıl Gidilir

Sinan Bengier Tiyatro Salonu nasıl gidilir, Sinan Bengier Tiyatro Salonu yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Sinan Bengier Tiyatro Salonu Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
236Ostim Metro-Batıkent-Şaşmaz-Ümitköy Metro
296Batıkent Metro-Ergazi Mahallesi
294Batıkent Metro-Ergazi-Inönü Mahallesi
292Batıkent Metro-Inönü Mh
220-7(Öho) Mamak-Batıkent Jandarma-Maltepe

Sinan Bengier Tiyatro Salonu En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
20394 – Adnan Kahveci Parkı4 dk yürüme
20393 – Adnan Kahveci Parkı5 dk yürüme
20387 – Umut Yolu Sitesi5 dk yürüme

Nazım Hikmet Kültür Merkezi Nerede Nasıl Gidilir içeriğimize de göz atabilirsiniz.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın