Siyami Ersek Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir

Siyami Ersek Hastanesi Nerede, Siyami Ersek Hastanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Siyami Ersek Hastanesi Nerede

Siyami Ersek Hastanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Selimiye, Tıbbiye Cd No:13, 34668 Üsküdar/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Siyami Ersek Hastanesi Adresi: Selimiye, Tıbbiye Cd No:13, 34668 Üsküdar/İstanbul

Siyami Ersek Hastanesi Nasıl Gidilir

Siyami Ersek Hastanesi nasıl gidilir, Siyami Ersek Hastanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Siyami Ersek Hastanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

13Batı Ataşehir Peronlar / Peron Yönü
14AKadıköy / Rıhtım Peron Yönü
14MYeni Camii / Sondurak Yönü
14YKadıköy / Rıhtım Peron Yönü
20ÜKadıköy / Rıhtım Peron Yönü
1Kadıköy
3Hattat Hasan Çelebi Caddesi
3AKadıköy
3BKadıköy
MR9Halit Bin Velit Camii
E-10Kadıköy
E-11Kadıköy
12Kadıköy
12AÜsküdar Marmaray / Peron Yönü
13BEvtaş Blokları / Üsküdar 13c Yönü
13YKadıköy
14Yenidoğan Peronlar
14BKKadıköy
14CKadıköy
14DKadıköy

Siyami Ersek Hastanesi En Yakın Otobüs Durakları

Haydarpaşa Teknik Li / Kadıköy Yönü5 dk yürüme
Haydarpaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi5 dk yürüme
İSfalt5 dk yürüme
Haydarpaşa Numune Hastanesi6 dk yürüme

Siyami Ersek Hastanesi Telefon Numarası

Telefon: (0216) 542 44 44

Siyami Ersek Hastanesi Nerede Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın