Story Öne Çıkanlar Kapağı (Yeni – Instagram)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde story öne çıkanlar kapağı konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizde story öne çıkanlar kapağı konusunda bir çok farklı öneriyi paylaştık. Aynı zamanda Instagram öne çıkan kapak, Instagram öne çıkanlar kapağı renkli, öne çıkanlar kapağı düz renk, me öne çıkanlar kapağı başlıklarında da farklı önerilere yer verdik.

Günlük hayatımızın en eğlenceli uygulaması olan Instagram’daki profilimizi diğer profillerden daha ayırt edici ve güzel göstermek için her şeyi yapmak isteriz. Sık kullanılan uygulamalar arasında yer alan Instagram’da eklenen hikayelerin daha sonrasında profilinizde sergilenebilmesi için ‘’Öne çıkanlar’’ adlı bir içerik sunumu bulunuyor. Profilinize sabitlediğiniz en güzel hikayeleriniz için öne çıkan kapağı bulmanız oldukça zordur. Veya öne çıkan kapak fotoğrafları konusunda yeni kapak fotoğrafları bulabilmeniz artık herkes sıradan kapak fotoğraflarını kullandığı için göze cazip gelmiyor. İşte sizlere birbirinden farklı story öne çıkanlar kapağı!

Sabitlenmiş Hikayelere Bakanlar Görülür Mü?

Instagram hikayenizde yayınlamış olduğunuz hikayelerin üzerinden 24 saat geçmişse eğer kim baktı, kaç kişi baktı gibi bilgiler elde edemezsiniz. 24 saat sonra yayınlamış olduğunuz hikayeniz silinmiş olacaktır.

NOT: 2023 yılı için Instagram öne çıkan kapak fotoğrafları için yeni ve birbirinden farklı bir çok fotoğrafı daha içeriğimize dahil edeceğiz. Bu sayfayı sık sık ziyaret ederek yeni örneklere ilk siz ulaşabilirsiniz.

Story Öne Çıkanlar Kapağı

Story Öne Çıkanlar Kapağı – Instagram

Instagram profilinizi diğer profillerden çok daha ayırt edici ve güzel bir görünüme kavuşturmak isteyenler için birbirinden güzel ve hiçbir yerde bulunmayan özel story öne çıkanlar kapaklarını aşağıda paylaştık. Türkiye’de daha önce hiç kimsenin kullanmadığı birbirinden güzel kapak fotoğrafları sayesinde sizde artık Instagram profilinizi doğal bir görünüme kavuşturabileceksiniz.

Instagram Öne Çıkan Kapak

Instagram’da profil düzeniniz ne kadar doğal ve samimi durursa takipçilerinizle etkileşiminizde direkt olarak aynı oranda artış gösterecektir. Öne çıkan kapak fotoğrafları sayesinde profilinizin eski halinden kurtularak takipçilerinize yepyeni ve özel bir Instagram profili sunabilirsiniz. Paylaştığınız hikayeleri öne çıkanlara ekledikten sonra aşağıda paylaştığımız birbirinden farklı Instagram öne çıkan kapak fotoğraflarını mutlaka kullanın.

Instagram Öne Çıkanlar

Instagram’ın muhteşem özelliklerinden bir tanesi olan öne çıkan kapaklar özelliği sayesinde profilinizin çok daha estetik bir görünüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hikayeleriniz için ayrı bir bölümde sergileme yapabileceğiniz öne çıkanların kapak fotoğraflarını estetik bir görünüme kavuşturduğunuz taktirde takipçileriniz profilinizin çok daha güzel ve samimi gözüktüğünü sizlere söyleyecektir. Düzenli bir profile sahip olarak Instagram hesabınızı çok daha büyük kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Instagram Kapak Fotoğrafı

Instagram’ın en çok öne çıkan özelliklerinden bir tanesi olan adından da anlaşılabileceği üzere öne çıkan özelliği ile profilinizi yeni bir görünüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Instagram profillerinizi yeni bir görünüme kavuşturmak ve çok daha havalı, çok daha estetik bir görünüme kavuşturabilmek için öne çıkan kapak fotoğraflarından yararlanmalısınız. Aşağıda sizlere daha önce hiçbir yerde görmediğiniz Instagram kapak fotoğrafı serisi paylaştık.

Trend kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın