Su Grubu Burçları

Su grubu burçları neler? Her ne kadar bilinmese de her burcun ait olduğu belirli bir grup vardır. Bunları öğrenmek istiyorsanız, aşağıda sıralanmıştır.

Su Grubu Burçları

 • Yengeç,
 • Akrep,
 • Balık olarak bilinmektedir.
Su Grubu Burçları

Su Elementi

Her elementin belirli bir özelliği vardır. Su elementi de destek, sezgiler ve empati ile açıklanır. Duygusallık, vericilik ve kaynaşma ile yakından alakalıdır. Bunun yanı sıra başka materyallerin içine de sızabilir. Bu bakımdan hisler ve sezgiler oldukça yoğundur.

Ancak bu duyguların iyi olacağı anlaşılmamalıdır. Aynı zamanda karanlık da olabilir. Ne temsil ediliyorsa, ana motivasyon hisleridir.

Bunların yanı sıra su toprağın yumuşayarak şekil almasına yardımcı olur. Su elementi de bunun gibi insanları birbirine kaynaştırır.

Su Grubu Burçları Özellikleri

Burç grupları belirli özelliklere sahiptir. Su grubunda olanlar temel olarak şu şekilde açıklanır;

 1. Hisler ve hissetmek
 2. Duygusal güvence
 3. Sessiz
 4. Dişil

Eğer duygular azsa ya da çoksa farklı özelliklere de sahip olur. Eğer azsa soğuk ve katı, donuk ve hissiz, duygularla irtibatı ve empati yok olarak tarif edilir. Fazla olduğunda ise şöyledir;

 1. Hassas bir yapı vardır.
 2. Kişiler kendini okyanustaki bir salda gibi hissedebilir.
 3. Biri beni kurtarsın düşünceleri doğabilir.
 4. Duyguların kendisine mi karşısındakine mi ait olduğunu düşünebilir.

Tüm bunlar, burç grupları arasında su element ile alakalıdır.

Su Grubu Burçları

Su Grubu Burçlarının Temel Özellikleri

Su grubu burçları bazı temel özelliklere sahiptir. Bunların arasında yengeç merhameti ile tanımlanır. Su grubunun en hassas üyesidir. Bu yönüyle çevresinde bulunan insanların nelere gereksinimi olduğunu kolay bir şekilde fark eder. Ardından da hemen iletişime geçebilir.

Sezgileri kuvvetli olduğu için ortamda gizli olan işleri fark ederek sessiz bir şekilde takip edebilir. Ancak hassas yapıları nedeniyle çabuk şekilde kırılabilir. Akrep burcu ise en hassas olarak tanımlanır.

Ayrıca kızdıkları zaman acımasız olabilir. Sevdikleri kişinin çevresinde olan kişileri derin bir şekilde inceleyerek, aklında iyi ya da kötü olarak ayrıştırır. Eğer kötü ise ondan uzaklaşmaya çalışır. Bu mümkün olmazsa huysuzlanarak söylenebilir.

Ancak bunun dışında iyi bir dost ve sırdaştır. Yakınlarının  yorgunluklarını anlayarak, daha fazla huzursuz olabilir.

Balık ise su grubu burçları arasında en romantik olandır. Sınırsız bir şefkate sahip olduğu için bununla sevdiklerini sarar. Hayal dünyası zengin olduğu için birçok şey planlayabilir. İçinde mevcut olan iy ive olumlu duyguları da gizlemez. Ancak dışarıdan gelen sözler ile kolay bir şekilde etkilenebilir. Duymak istemediği bir şey olursa iyi bir şekilde 3 maymunu oynayabilir.

Su Grubu Burçları Hangi Burçlarla Anlaşır?

Su grubu burçları içinde yer alan Balık, Akrep ve Yengeç burcu yapıları gereği oldukça uyumlu burçlardır. Genel olarak da Başak, Aslan, Boğa ve İkizler burçlarıyla iyi anlaşabilirler.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın