Sultan Sazlığı

Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde yer alan Sultan Sazlığı, kente gelen misafirlerin en çok uğradığı, ziyaret ettiği yerlerin başında gelmektedir.

Sultan Sazlığı’na Nasıl Gidilir?

Sultan Sazlığı’na gidebilmek için öncelikle Kayseri şehirler arası otobüs terminaline gidin. Terminalin hemen yanı başında İlçe terminali var. Oraya geçip Yahyalı ilçesine giden araçlara binin.

Yahyalı ilçesine varmadan, yani öncesinde Ovaçiftlik Köyü’nün girişinde araçtan inip, köy içindeki yoldan tahmini olarak 10-15 dakika yürüdükten sonra Sultan Sazlığı’na varacaksınız.

Toplam yolculuk süresi genellikle 1 saat sürmektedir. Ayrıca ilçe terminalinden araçlar her 45 dakikada bir kalkmaktadırlar.

Sultan sazlığı Giriş Ücreti

Sazlığa giriş ücreti 5 liradır. Ekstra sazlıkta sandal turu atmak isterseniz eğer, bu da 2-3 saat sürmekte ve kişi başı 300 liraya mal olmaktadır.

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın