Sultanahmet Meydanı

Hani her kentin bir odak noktası olur ya, belki İstanbul için bunu söylemek zor ve abartılı olabilir ama kesinlikle Sultanahmet Meydanı şehrin hiç kuşkusuz en önemli yeridir.

Sultanahmet Meydanı Nerededir?

Osmanlı mimarisinin en nadide eserlerinin toplandığı meydan, aynı zamanda İstanbul’a her yıl gelen 10 milyon turistin ve yerli ziyaretçinin en az bir defa görmek için geldiği meydandır. Meydana girdiğiniz andan itibaren hemen sizi etkisi altına alır ve tüm tarihi yerleri gezmek için fırsat kollarsınız.

Sultanahmet Meydanı Nasıl Gidilir?

Sultanahmet Meydanına varış ulaşım araçları yönünden çok kolaydır. İstanbul’un herhangi bir yerinden bindiğiniz araçla Eminönü’ne gelip buradan yürüyerek geçebileceğiniz gibi, metro ile Aksaray durağında inip önce Beyazıt meydanına sonrada Sultan Ahmet meydanına yürüyerek çıkabilirsiniz.

Sultanahmet Meydanı Nerede Nasıl Gidilir
Sultanahmet Meydanı Nerede Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın