Sultanbeyli Hayvan Pazarı Nasıl Gidilir

Sultanbeyli Hayvan Pazarı Nerede, Sultanbeyli Hayvan Pazarı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sultanbeyli Kurban Pazarı Nerede

Sultanbeyli Hayvan Pazarı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Battalgazi, Işıklar Sk. No:73, 34935 Sultanbeyli/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyli Hayvan Pazarı Nasıl Gidilir

Sultanbeyli Hayvan Pazarı nasıl gidilir, Sultanbeyli Hayvan Pazarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Sultanbeyli Hayvan Pazarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

18M Harem Peronları / Üsküdar Yönü
131B Estergon Caddesi
132M Cevizli Peronlar
18YS Sultanbeyli Peronlar

Sultanbeyli Hayvan Pazarı En Yakın Otobüs Durakları

Yarpuz Sokak 9 dk yürüme

 

Sultanbeyli Hayvan Pazarı Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın