Taksimden Akaretlere Nasıl Gidilir

Akaretler ismi genel olarak bir ev grubundan gelse de, Akaretler semti ya da mahallesi İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde yer alır ve Taksim meydanından Akaretlere nasıl gidilir, ulaşım seçeneklerini yazmak istiyoruz.

Akaretler’e nasıl gidilir?

Akaretler, Beşiktaş ile Maçka arasında yer alır ve iki farklı caddenin birleşiminden meydana gelmiştir. Metro ile gidebileceğiniz gibi 129T, 26, 29C, 40B, 41E, 55B, 62 nolu otobüslerle de gidebilirsiniz. Yürüyerek gitmek isteyenler ise Taksim meydanından Dolmabahçe sarayına doğru yürüyüp, oradan Beşiktaş’a ve Akaretlere gidebilir.

Taksimden Akaretlere Nasıl Gidilir
Taksimden Akaretlere Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Taksimden Akaretlere Nasıl Gidilir” üzerine 3 yorum
Yorum yapın