Taksimden Alibeyköy Otogara nasıl gidilir

Taksim meydanından Alibeyköy Otogara nasıl gidilir? Taksim meydanından Alibeyköy otogarına kadar gidebileceğiniz ve kullanabileceğiniz birden fazla farklı ulaşım aracı bulunmaktadır. Bu araçlarını sizlere tarif edebilmek adına detaylı bir şekilde içerik oluşturduk. Taksimden Alibeyköy otogara gitmek istiyorsanız aşağıdaki ulaşım araçlarıyla birlikte yol tariflerini kullanabilirsiniz.

Taksim meydanından Alibeyköy otogarına giden servisler bulunmaktadır. Onlara binerek sorunsuz bir şekilde Alibeyköy otogarına gidebilirsiniz fakat bunun haricinde kullanabileceğiniz farklı ulaşım araçları da bulunmaktadır. O ulaşım araçları ve yol tariflerinin her birisini sizlere aşağıda listeledik…

Taksim Alibeyköy Nasıl Gidilir

Taksim meydanında Yenikapı-Hacıosman metrosunu kullanarak Gayrettepe durağına kadar gidiniz ve orada ininiz. Levent-Sarıyer çıkışından dışarı çıkıp 49Z numaralı hat otobüsüne binerek Alibeyköy Cep Otogarına gidebilirsiniz.

Yukarıdaki yol tarifini kullanarak aktarmalı bir şekilde Taksimden Alibeyköy cep otogarına ulaşabiliyorsunuz. Taksim haricinde Alibeyköy otogarına gidebilmek için kullanabileceğiniz farklı otobüs seferlerini sizler için aşağıda paylaştık. Size uygun olan numaralı otobüse binerek sorunsuz bir şekilde otogara varabilirsiniz.

Alibeyköy Otogarı Otobüs Seferleri

36MCebeci Peronlar
37MÇırçır Metro / Sondurak(37t-49b) Yönü
41ATYıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü
54TEEminönü
54ÇÇıksalın / Sondurak Yönü
55Gaziosmanpaşa
55ETÜç Şehitler
75OOtogar

Alibeyköy Otogarı Nerede

Alibeyköy otogarı adresi aşağıdaki gibidir.

  • Adres: Güzeltepe, alibeyköy cep otogarı peron:1,, 34060 Eyüpsultan/İstanbul

Alibeyköy Otogarı İletişim

Alibeyköy cep otogarı iletişim numarası aşağıdaki gibidir.

  • Ulusoy: 0212 627 21 61
  • As Adana: 0530 916 94 24
  • Buzlu Turizm: 0212 626 51 06
  • Metro Turizm: 0212 625 17 34
  • Pamukkale Turizm: 0212 709 20 12

Taksimden Alibeyköy Otogara nasıl gidilir
Taksimden Alibeyköy Otogara nasıl gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın