Taksimden Beşiktaşa Nasıl Gidilir

İstanbul Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kalabalık başkentidir. Hem kültürel hem sosyal yapısı gereğince oldukça ilgi çekmektedir. İstanbul’da yerli ve yabancı turistler tarafından en çok ziyaret edilen ilçeler Taksim, Beşiktaş, Kadıköy gibi ilçelerdir. Taksimden Beşiktaşa nasıl gidilir, Kadıköy’den Ortaköy’e nasıl gidilir gibi sorular bu insanlar arasında yaygın olarak sorumaktadır.

Taksim Beşiktaş Arası

İstanbul’un ve dünyanın en işlek, en büyük ve en güzel meydanlarından biri olan Taksim Meydanı’ndan Beşiktaş’a kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Taksim Beşiktaş arası 3 km’dir. Gezi Parkı yanından minibüslere binebilir, yürümek isterseniz Gümüşsuyu’na hızlıca inebilirsiniz. Taksiyle gitmek isterseniz Taksim Meydanı’ndan taksiye binin ve birkaç dakikalığına Beşiktaş’ta olursunuz.

Taksimden Beşiktaşa Nasıl Gidilir

Taksimden Beşiktaşa nasıl gidilir diye sorulduğunda otobüs, tren, metro ve dolmuşla gidilebileceğiniz söyleyebiliriz. Beşiktaş’a giden otobüslerin numaraları 128T, 40T, 48T, 76D, DT1’dir. Tren ile gitmek istenirse Marmaray Ataköy – Pendik istikametine giden tren yolu tercih edilebilir. Metro ile gidilmek istenirse M2, minibüs veya dolmuşla gidilmek istenirse D-31 ve D-61 dolmuşları tercih edilebilir.

Taksim Beşiktaş Otobüs

Taksim Beşiktaş otobüs hatları en çok kullanılan ve en çok yoğunluğun yaşandığı otobüs hatlarından biridir. Ulaşımda İstanbul’da en sık kullanılan ulaşım araçlarından biri otobüslerdir. Taksim’den Beşiktaş’a gitmek için binilebilecek otobüs hatlarının numaraları FT1, 40T, 48T, 76D VE 129T’dir.

Taksim Beşiktaş Otobüs Hatları

22Kabataş / Beşiktaş (103-28-28t-30d) Yönü
63Kağıthane
26AEminönü
32TCevatpaşa
35CKoca Mustafapaşa
36TCebeci Peronlar
38TKüçükköy Meydan / Sondurak Yönü
46KTYenikapı Marmaray
46TKağıthane
46ÇKağıthane
54EEminönü
54KTKaptanpaşa / Son Durak (54kt) Yönü
55TGaziosmanpaşa
70FEFeriköy
70FYYenikapı Etkinlik Alanı
70KYYenikapı Etkinlik Alanı
71TAtaköy 9.-10.Kısım / Bakırköy Yönü
72THarbiye
72YTYeşilköy
73Yenibosna Metro

 

Taksimden Beşiktaşa Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın