Taksim’den Beylikdüzü’ne nasıl gidilir

Beylikdüzüne nasıl gidilir? Şeklinde bizlere çokça soru gelmektedir. Gelen soruları cevaplayabilmek adına Taksimden’den Beylikdüzü’ne nasıl gidilir? Adlı içeriğimizi sizlere sunuyoruz.

İstanbul’un en güzel ve en iyi semtleri arasında ilk sıralarda yer alan Beylikdüzü, İstanbul’un batısında yer almaktadır. Yaşam burada çok hızlı bir şekilde akar ve her gün yüz binlerce insan tarafından Beylikdüzü’ne ilginin arttığı bilinmektedir. Sizlerde böylesi güzel bir semte gidebilmek için hangi yolların olduğunu, hangi ulaşım araçlarının olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki yol tariflerini, ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz.

Beylikdüzü Taksim Arası Kaç Km

Beylikdüzü Taksim arası veya Taksim Beylikdüzü kaç km şeklinde merakınız bulunuyorsa hemen giderelim. Aralarında yaklaşık olarak 43KM’lik bir mesafe bulunmaktadır. Aynı zamanda ortalama yolculuk süresi 45 dakikadır. Trafik yoğunluğuna bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterebilir.

Beylikdüzü Nasıl Gidilir?

1. Taksim’den Yenibosna’ya kalkan otobüslere binip son durak olan Yenibosna durağında inin. Karşı tarafa geçip oradan Beylikdüzü’ne giden dolmuşlara binebilirsiniz.

2. Taksim’de metro ile Mecidiyeköy’e gidip oradan inin. Oradan metrobüsle Avcılara geçin. Avcılardan dolmuşlara binerek Beylikdüzü’ne geçebilirsiniz.

Taksim'den Beylikdüzü'ne nasıl gidilir
Taksim’den Beylikdüzü’ne nasıl gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın