Taksim’den Beylikdüzü’ne nasıl gidilir

Beylikdüzüne nasıl gidilir? Şeklinde bizlere çokça soru gelmektedir. Gelen soruları cevaplayabilmek adına Taksimden’den Beylikdüzü’ne nasıl gidilir? Adlı içeriğimizi sizlere sunuyoruz.

İstanbul’un en güzel ve en iyi semtleri arasında ilk sıralarda yer alan Beylikdüzü, İstanbul’un batısında yer almaktadır. Yaşam burada çok hızlı bir şekilde akar ve her gün yüz binlerce insan tarafından Beylikdüzü’ne ilginin arttığı bilinmektedir. Sizlerde böylesi güzel bir semte gidebilmek için hangi yolların olduğunu, hangi ulaşım araçlarının olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki yol tariflerini, ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz.

Beylikdüzü Taksim Arası Kaç Km

Beylikdüzü Taksim arası veya Taksim Beylikdüzü kaç km şeklinde merakınız bulunuyorsa hemen giderelim. Aralarında yaklaşık olarak 43KM’lik bir mesafe bulunmaktadır. Aynı zamanda ortalama yolculuk süresi 45 dakikadır. Trafik yoğunluğuna bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterebilir.

Beylikdüzü Nasıl Gidilir?

1. Taksim’den Yenibosna’ya kalkan otobüslere binip son durak olan Yenibosna durağında inin. Karşı tarafa geçip oradan Beylikdüzü’ne giden dolmuşlara binebilirsiniz.

2. Taksim’de metro ile Mecidiyeköy’e gidip oradan inin. Oradan metrobüsle Avcılara geçin. Avcılardan dolmuşlara binerek Beylikdüzü’ne geçebilirsiniz.

Taksim'den Beylikdüzü'ne nasıl gidilir
Taksim’den Beylikdüzü’ne nasıl gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın