Taksimden Kadıköye Nasıl Gidilir

Taksimden Kadıköye nasıl gidilir sorusuna cevaben metrobüs+metro veya vapur+sarı dolmuş ile gitmem mümkündür. Metro ile gidilmek istenirse Metro Yenikapı-Hacıosman Hattı Gayrettepe Durağı’na yürüyerek ulaşabilirsiniz. Buradan Yenikapı yönüne gidebilir ve Gayrettepe istasyonundan sonra o yönde 3. hatta girebilirsiniz. Tren istasyonu olan Taksim istasyonuna gidebilirsiniz. Her yarım saatte bir kalkan Beşiktaş vapuruna vakit bulamıyorsanız, bir buçuk saatte bir Moda’ya kalkan Beşiktaş motorlarına da binebilirsiniz.

Taksim Kadıköy Arası

Taksim Kadıköy arası 16,6 km’dir. Moda’ya giden Beşiktaş motorlarına binip Beşiktaş’ta indikten sonra Deniz Müzesi önünden kalkan sarı minibüsler ile Taksim’e rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kabataş vapurlarını kullanarak ulaşım sağlamak için Kabataş vapuruna binebilirsiniz. Kabataş’ta indikten sonra Taksim Kabataş füniküleri ile 2,5 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksimden Kadıköye Nasıl Gidilir

Taksimden Kadıköye nasıl gidilir sorusuna verilecek cevaplar arasında vapur ile ulaşım da vardır. Karaköy Vapuru ile Kadıköy’den Taksim’e gitmek için Kadıköy’den Taksim’e vapurla ulaşmanın bir diğer yolu da Kadıköy İskelesi’nden 20 dakikada bir kalkan Karaköy vapurudur. Karaköy’den indikten sonra Tarihi Tünel Hattı ile Taksim’e kolayca ulaşabilirsiniz. Kadıköy’den Taksim’e dolmuş ile ulaşım yapmak da mümkündür. Bu minibüsler Kadıköy’den Taksim’e tek araçla ulaşmanın yollarından biridir.

Taksim Beşiktaş Metro

Taksim Beşiktaş metro ile ulaşım sağlamak için M2’ye binebilirsiniz. Trenle gitmek için MARMARAY ATAKÖY – PENDIK hattını kullanabilir ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksim Beşiktaş Otobüs Hatları

49ZZincirlikuyu Metrobüs / Levent Yönü
62GEmniyettepe / Son Durak Yönü
37TÇırçır Metro / Son Durak Yönü
38KTGümüşsuyu Peron
48THamidiye Mahallesi
49TYeşilpınar
55BGaziosmanpaşa Belediye
DT2Vadi
40Taksim
40Tİstinye Dereiçi
42TPark Otel / Emınönü Yönü
129TGümüşsuyu Peron
559CRumelihisarüstü
55ETBeşiktaş Peronlar
70KEEminönü Kantarcılar
DT1Vadi
25ASarıyer
25ESarıyer
26Eminönü Kantarcılar
26AEminönü Kantarcılar

 

Taksimden Kadıköye Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın