Telefon Numarasız Snapchat Açılır Mı?

Snapchat, platformunda hesap açmak isteyenler telefon numaralarını kullanmak istemiyor. Bunun için neler yapabiliriz?

Telefon numarasız snapchat açılır mı? Video filtreleri nedeniyle milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Snapchat popülerliğini de korumayı başarabiliyor. Uygulamayı kullanmak isteyen birçok kişi telefon numarasını paylaşmayı düşünmüyor. Şimdi telefon numarasız Snapchat açılır mı sorusuna bulabiliriz.

Snapchat uygulaması milyonlarca kişiye hitap edebiliyor. Günün her saati eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan uygulamayı kullanmak için mutlaka kayıt gerçekleştirmeniz gerekir. Kayıt sırasında da uygulama sizlerden telefon numarası talep etmektedir.

Telefon Numarasız Snapchat Açılır Mı?

Snapchat Uygulaması İndirme

Snapchat’i akıllı telefonlarınızda kullanmak isterseniz Google Play yada App Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Snapchat’e Nasıl Kayıt Olunur?

Uygulamayı kullanmak için mutlaka kaydol olmanız gerekir. Kayıt sırasında sizlerden e posta ya da telefon numarası talep edilecektir. Telefonlarınızı kullanmak istemiyorsanız e-posta adresinizden yararlanabilirsiniz. Gerekli adımları takip ettikten sonra telefonlarınızı kullanmadan keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Telefon numarası hesap doğrulama işlemi için talep edilir. Dilerseniz telefon numarası yerine e-posta adresini kullanabilirsiniz. Telefon kullanma seçeneği kullanıcıların inisiyatifine sunulmuştur. Snapchat hesabı açtıktan sonra uygulama üzerinden eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Telefon Numarası Yerine E-posta İle Hesap Açmak

Snapchat hesabı açarken uygulama üzerinden belirli onaylardan geçmeniz gerekiyor. Hesabınızı doğrulamak için kişisel bilgilerinizi ya da kimlik detayı vermeniz gerekir. Snapchat platformu, gerçek bir kişi olduğunuzu onaylamak adına kod gönderecektir. Kimlik onayı için telefon ya da e posta adresinizi kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinde telefon numarasını kullanmak zorunlu değildir. E posta üzerinden doğrulama işlemi yapmak için; 

  • Snapchat uygulamasını açın.
  • Kayıt bölümüne dokunun.
  • Sizden istenen bilgileri girin.
  • Telefon numarasını deaktif edin.
  • E-posta ile kayıt gerçekleştirerek işlemleri tamamlayın.

Telefon numarasız snapchat açılır mı? Bu adımları takip ederek snapchat hesabını açabilirsiniz. Snapchat hesabı açtıktan sonra heyecanlı bir dünyaya adım atabilirsiniz. Telefon numarasını kullanarak Snapchat hesabını açabilirsiniz. Telefon numarasıyla kayıt olan kişiler rehberinde bulunan kişiler tarafından bulunabiliyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmak istemeyenler telefon numarasını kullanmadan kayıt gerçekleştirmek istiyor. Eğer telefon numarasını kullanmak istemiyorsanız yazımızda bulunan adımları uygulayabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

2.5/5 - 2 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın