Telefon Numarasız Snapchat Açılır Mı?

Snapchat, platformunda hesap açmak isteyenler telefon numaralarını kullanmak istemiyor. Bunun için neler yapabiliriz?

Telefon numarasız snapchat açılır mı? Video filtreleri nedeniyle milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Snapchat popülerliğini de korumayı başarabiliyor. Uygulamayı kullanmak isteyen birçok kişi telefon numarasını paylaşmayı düşünmüyor. Şimdi telefon numarasız Snapchat açılır mı sorusuna bulabiliriz.

Snapchat uygulaması milyonlarca kişiye hitap edebiliyor. Günün her saati eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan uygulamayı kullanmak için mutlaka kayıt gerçekleştirmeniz gerekir. Kayıt sırasında da uygulama sizlerden telefon numarası talep etmektedir.

Telefon Numarasız Snapchat Açılır Mı?

Snapchat Uygulaması İndirme

Snapchat’i akıllı telefonlarınızda kullanmak isterseniz Google Play yada App Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Snapchat’e Nasıl Kayıt Olunur?

Uygulamayı kullanmak için mutlaka kaydol olmanız gerekir. Kayıt sırasında sizlerden e posta ya da telefon numarası talep edilecektir. Telefonlarınızı kullanmak istemiyorsanız e-posta adresinizden yararlanabilirsiniz. Gerekli adımları takip ettikten sonra telefonlarınızı kullanmadan keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Telefon numarası hesap doğrulama işlemi için talep edilir. Dilerseniz telefon numarası yerine e-posta adresini kullanabilirsiniz. Telefon kullanma seçeneği kullanıcıların inisiyatifine sunulmuştur. Snapchat hesabı açtıktan sonra uygulama üzerinden eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Telefon Numarası Yerine E-posta İle Hesap Açmak

Snapchat hesabı açarken uygulama üzerinden belirli onaylardan geçmeniz gerekiyor. Hesabınızı doğrulamak için kişisel bilgilerinizi ya da kimlik detayı vermeniz gerekir. Snapchat platformu, gerçek bir kişi olduğunuzu onaylamak adına kod gönderecektir. Kimlik onayı için telefon ya da e posta adresinizi kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinde telefon numarasını kullanmak zorunlu değildir. E posta üzerinden doğrulama işlemi yapmak için; 

  • Snapchat uygulamasını açın.
  • Kayıt bölümüne dokunun.
  • Sizden istenen bilgileri girin.
  • Telefon numarasını deaktif edin.
  • E-posta ile kayıt gerçekleştirerek işlemleri tamamlayın.

Telefon numarasız snapchat açılır mı? Bu adımları takip ederek snapchat hesabını açabilirsiniz. Snapchat hesabı açtıktan sonra heyecanlı bir dünyaya adım atabilirsiniz. Telefon numarasını kullanarak Snapchat hesabını açabilirsiniz. Telefon numarasıyla kayıt olan kişiler rehberinde bulunan kişiler tarafından bulunabiliyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmak istemeyenler telefon numarasını kullanmadan kayıt gerçekleştirmek istiyor. Eğer telefon numarasını kullanmak istemiyorsanız yazımızda bulunan adımları uygulayabilirsiniz.

YouTube video
YouTube video

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın