Telefonda Erkeği Etkilemenin Yolları (En iyi Yöntemler)

Ziyaretçilerimiz bizlere çok sık bir şekilde telefonda erkeği etkilemenin yolları nelerdir? Diye sormaktaydı. Bizlerde bu içeriğimizle birlikte siz değerli ziyaretçilerimize telefonda erkeği etkilemenin yolları hakkında detaylı bilgiler paylaşmış olacağız. Bununla birlikte erkekleri telefonda etkilemek, bir erkeği uzaktan etkilemenin yolları, erkek etkileme taktikleri, erkekler neden etkilenir, sevgilimi nasıl etkileyebilirim başlıklarında da farklı bilgileri paylaşacağız.

Sevgilimiz, canımız ve kanımız… Onun için her şeyi yaparız. Peki, onu etkileyebilmek için neler yapıyorsunuz? Veya onu etkilemek için yaptığınız taktikler neler? Eşinizi veya sevgilinizi etkileyebilmek için ona karşı sürekli taktik kullanmanız onu sevindirecektir. Farklı farklı etkileme yolları sayesinde erkek arkadaşınızı çılgına çevirebilirsiniz. Telefonda konuşurken veya yan yanayken erkek arkadaşınızı etkilemenin yollarını arıyorsanız ‘’Telefonda erkeği etkilemenin yolları’’ adlı bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Erkek Etkileme Taktikleri

Bir kadın, bir erkeği çok kolay bir şekilde etkileyebilir. Fakat etkileyebilmesi için karşınızdaki erkeğin size karşı bir şeyler duyuyor veya hoşlantı içerisinde olması gerekir. Kadınlar genelde erkekleri etkilemek için süslenirler, değişik kıyafetler giyerler veya erkeklere alışa gelmedik lakaplarla seslenirler. Bu gibi davranışlar oldukça klasiktir.

 • Dudaklarınız onları etkileyecektir.
 • Kadınların çantası, erkekleri çok fazla rahatsız eder fakat çantanızda taşıdığınız eşyalar onları şaşırtır ve etkileyebilir.
 • Çoğu erkek düzensiz, darmadağın bir eve sahiptir. Onun hayatını bir düzene sokarak çok kolay bir şekilde etkileyebilirsiniz.
 • Ona karşı çok açık sözlü olmanız gerekir. İletişiminiz ne kadar iyiyse o kadar fazla etkilemiş olursunuz. Yani canınız istediğinde arayın, içinizde tuttuğunuz şeyleri açık açık söyleyin. Ona karşı hep cesur olun. Erkekler cesur kadınlardan hep hoşlanırlar.
 • Ellerinizi büyüleyici bulabilirler. Elinize mis gibi kokan kokular ve kremler sürmeyi unutmayın.
 • Bakımı asla unutmayın. Bakımlı bir kadın, bir erkek için vazgeçilmez bir etkileme olayıdır.
 • Ne yaptığınızı bilen, ne istediğinizi bilen ve başarılı bir kadınsanız bir erkeği çok kolay etkileyebilirsiniz.
erkek etkileme taktikleri

Telefonda Erkeği Etkilemenin Yolları

Uzak mesafede olan bir ilişki yaşıyorsanız veya sevgiliniz o an yanınızda değilse onu etkileyebilmek için kullanabileceğiniz farklı yolları araştırmaya devam edin diyeceğiz fakat karşınıza biz çıktık. Biz sizlere bu konu da en iyi şekilde yardımcı olmuş olacağız. Telefonda erkeği etkilemek için kullanabileceğiniz yöntemleri sırasıyla aşağıda paylaştık.

 • Telefonda veya yüz yüze hiç fark etmiyor ona karşı daima açık sözlü olun.
 • Onunlayken ne hissettiğinizi söyleyin. Hislerinizi söylediğinizde yumuşayacak ve şaşıracaktır.
 • Sevgi sözcüklerinizi kullanmayı asla ihmal etmeyin. ‘’Aşkımmmmm, canım, hayatım, mükemmelsin.’’ Diyebilirsiniz.
 • Ona çok yakışıklı olduğunu söyleyin. Erkekler en çok bundan hoşlanır.
 • Samimi olun ve yapmacık davranmayın. Anında kendinizden soğutursunuz yapmacık olursanız.
 • Ona kendisini iyi hissettirin.
 • Erkeğinizi uyurken izlemek istediğinizi söyleyin.
 • Arka fona aşk içerikli bir müzik dahil edin.
 • Erkekler, kadınların kendisine karşı rahatlıkla davrandığı kadınlardan hoşlanırlar.
 • Yalanı asla söylemeyin. Kavga ettiğinizde her şeyi doğru söyleyin.
 • Erkeklerin geneli konu açmakta zorlanırlar. Ona karşı sus pus olmayın. Aklınıza geleni söyleyin fakat bunu abartmayın, onu sıkabilirsiniz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın