Terörist Bile Olamazsın Komik Instagram Gönderisi

Ziyaretçilerimiz sık bir şekilde terörist bile olamazsın konusunda sorular sormaktaydı. Bu içeriğimiz terörist bile olamazsın komik Instagram gönderisinin görselini sizlere paylaşacaktır.

Sosyal medyada kısa süre içerisinde popüler olan ve birden bir çok insanın ilgisini çeken komik Instagram gönderisi viral olarak insanları güldürmeyi başardı. YKS sonuçları ve diğer sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte sonuçlarını diğer arkadaşlarına paylaşan kişiler, paylaştıkları arkadaşlarından ‘’terörist bile olamazsın’’ sözünü duyunca sözünü duyuyor olsa da esprili bir yaklaşım oluyor.

Terörist Bile Olamazsın Instagram Gönderisi

Instagram’da bir sayfanın altına bir Instagram kullanıcısının ‘’Sıralamada 1.923.291 gözüküyorum polislik gelir mi?’’ Sorusuna diğer bir Instagram kullanıcısı ‘’terörist bile olamazsın’’ cümlesini kurdu. Bunun gören kişilerde yorumu beğendiği için komik viral haline geldi.

Terörist bile olamazsın sözünü yazan komik instagram gönderisini sizlere aşağıda görsel olarak paylaştık.

terörist bile olamazsın

Sınav Sonuçları Hayatı Olumsuz Etkiler Mi?

Sonuç her ne geliyorsa gelsin Dünya’nın sonu değil. Bu sene olmadıysa diğer sene azim ve çabanızla hazırlanarak istediğiniz bölümü, okulu kazanabilirsiniz. Pes ettiğiniz anda hiçbir güzellik sizin olmayacaktır. Pes etmeden, azim ve çabanızla her şeyi güzelleştirecek olan sizlersiniz. Bir başkasının sizinle alay etmesi, sizinle dalga geçmesi veya bu tür olaylarla sizi küçük düşürmesi elbette kabul edilebilir bir şey değil fakat bu sonucu siz aldınız. Bu sene bu sonucu alıyorsanız diğer sene her şeyin en iyisini yapabileceğinize inanmanız gerekiyor!

Sınav, soru veya bu tür olaylar sizin hayatınızın sonu demek değildir. İnancınızı ve özgüveninizi asla zedelememelidir. Gelecek sene yapılacak olan sınavlarda daha iyi bir sonuç alabilmek ve çok daha güzel sonuçlarla en iyi okula gidebilmek yine sizin elinizdedir.

Genel kategorimize de göz atabilirsiniz.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın