Tiflis Havaalanı Şehir Merkezi Arası Nasıl Gidilir & Ulaşım

Gürcistan’ın Başkenti Tiflis kentine geldiğiniz zaman hava alanı / hava limanından şehir merkezine ya da tersi istikamette ulaşım , nasıl gidilir ve yol tarifini anlatmak istiyorum.

Not: Tiflis hava alanında dinlenme odaları fena değildir. Uyunabilir. Sürekli açık olan döviz bozdurma büroları vardır. Ayrıca en sevdiğimiz uygulama olan bedava wifiyi kullanabilirsiniz. “Tbilisi Airport Free” Wifi ağına sınırsız ve ücretsiz bağlanabilirsiniz.

Tiflis Havaalanı Şehir Merkezi Nasıl Gidilir

Şehir Merkezi Havaalanı Arası Kaç Km
17 km (Trafik yoğunluğuna göre otobüsle 40 dakika sürüyor)
Şehir Merkezinden Hava alanına
Özel taksiler, Minibüsler ve araç kiralayarak hava limanına gidebilirsiniz.
Taksi
Hava limanı çıkışında hemen her ülkede olduğu gibi burada da çok sayıda Taksi var. Genelde taksiciler 20 dolar karşılığında şehir merkezine götürüyorlar. Ancak size önerim Yandex Taksiyi kullanmanız. Hem güvenilir hemde daha ekonomik olmaktadır.
Tren
Tiflis Tren garından Hava alanına gide tren bulunmaktadır. Ancak yalnızca sabah ve akşam saatlerinde gitmektedir. Tren Saatleri için kontrol ediniz.
Otobüs
Hava limanından şehir merkezine ya da şehir merkezinden hava alanına bize göre en ekonomik ulaşım seçeneği otobüslerdir. Gündüz saatlerinde 37 nolu otobüs git-gel yaparken, akşam saatlerinde ise 137 nolu otobüs git-gel yapmaktadır. Akşam olunca otobüslerin adına 1 rakamı eklendiğini unutmayalım. Üstelik otobüs fiyatları kişi başı yalnızca 0,5 Lari, yani Türk parasıyla 1 lira.
UBER
Bilgi yok.
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın